بورسیه تحصیلی برای بازیکنان برتر بازی فورت‌نایت

دانشگاه میدوسترن قصد دارد بازیکنان برتر بازی Fortnite را برای تیم منتخب ورزشی خود به عنوان استعدادهای بازی کامپیوتری به خدمت بگیرید. دانشگاه اشلند در اوهایو اولین بار بازیکنان با استعداد بازی کامپیوتری را جذب کرد. پاییز امسال مسابقات رسمی esports یا همان ورزش های الکترونیکی آغاز می شود که دانشگاه با جذب بازیکنان قوی بازی بتل رویال قصد دارند، تیم خود را آماده کنند.

فورت نایت عضو جدید بازی های مسابقه ای به حساب می آید و در کنار آن بازیکنان بازی های League of Legends، Overwatch، کانتر استرایک: Global Offensive و Rocket League با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و دانشجویان گیمر دانشگاه ها می توانند در این مسابقات ثبت نام کنند. Josh Buchanan مربی ورزش های الکترونیکی دانشگاه میدوسترن گفته است که بازی فورت نایت هم مورد توجه بازی خورها است و هم کسانی که گه گاه بازی می کنند. ما خوشحالیم که فضایی ایجاد کرده ایم تا بازیکنان بتوانند مهارت های خودشان را در یک فضای رقابتی تر نشان دهند. بازی فورت نایت محیطی را فراهم کرده که به بازیکنان اجازه میدهد خلاقیت، نوآوری داشته باشند و مهارت های پنهان خودشان را به نمایش بگذارند.

پذیرش دانشجویان لیسانس در دانشگاه اشلند با اتاق و غذا ۳۱ هزار و ۲۸۴ دلار هزینه خواهد داشت. افرادی که با مهارت های بازی خود در این دانشگاه جذب شوند ۴۰۰۰ دلار کمک هزینه دریافت خواهند کرد. حمایت از افرادی که بازی های کامپیوتری را به طور حرفه ای دنبال می کنند، بسیار ارزشمند است. به خصوص آنکه فوت نایت حالا یک بازی بسیار محبوب است و میلیون ها نفر در روز سرگرم این بازی و بازی های مشابه با آن مانند PUBG هستند.