هوش Siri و سلفی پرتره دلیل نارضایتی کاربران از آیفون X

می دانیم آیفون X قطعا یکی از بهترین موبایل هایی است که در بازار وجود دارد و در این شکی نیست اما هیچ موجود بدون ایرادی در دنیا وجود ندارد. چندی پیش در ترنجی خواندیم که سامسونگ گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در صدر بهترین گوشی ها از دیدگاه کانسومر ریپورتس (Consumer Reports) قرار گرفتند و این یعنی رتبه ای بالاتر از آیفون X اما فکر می کنید سهم اعظم نارضایتی دارندگان آیفون X چیست؟میزان رضایت از آیفون X

میزان رضایت از آیفون X

همانطور که در تصویر بالا منتشر شده از Creative Strategies می بینید، پاسخ ارایه شده از ۱۷۰۰ نفر دارندگان آیفون X درباره میزان رضایت آن ها از موبایل خود در ۱۱ زمینه به شکل بالاست. کمترین میزان رضایت از Siri وجود دارد. در حقیقت از هر ۱۰ کاربران آیفون X تنها ۲ نفر از سیری رضایت دارند و این در حالی است که بررسی انجام شده از بین کاربران علاقه مند به آیفون X است! پس از آن اما سلفی پرتره دومین رتبه رضایت پایین کاربران را دارد که با فاصله زیاد نسبت به سیری حدودا ۷۰٪ رضایت کاربران را جلب کرده است. رتبه بعدی رضایت پایین مربوط به حالت پرتره اصلی است! حتی جالب است که بدانید تنها رتبه زیر ۹۰٪ دیگر مربوط به حس آیفون X بدون قاب در دست است که شاید به دلیل نگرانی از شکستن این درصد پایین است.

در باقی موارد دارندگان آیفون X بالای ۹۰٪ از دستگاه خود رضایت دارند که اصلا رقم پایینی نیست و به سختی کسب می شود. در درجه اول آن ها طراحی آیفون X را دوست دارند، پس از آن سرعت، دوربین، نمایشگر، ژست های حرکتی، سیستم تشخیص چهره سه بعدی Face ID و در نهایت عمر باتری! نظر شما چیست؟ شما اگر آیفون X دارید یا با آن تجربه کاربری داشته اید به ما بگویید که میزان رضایت شما از هر کدام از این بخش ها چقدر است؟