دریافت قابلیت ویدئوهای تصویر در تصویر نسخه اندروید واتس اپ

سال ۲۰۱۸ سالی پر بار از نظر بروزرسانی های نرم افزاری برای واتس اپ بوده است و این پیام رسان محبوب و پرطرفدار با قابلیت های متعددی بروزرسانی شده است اما همچنان این روال ادامه خواهد داشت و بروزرسانی های تازه ای برای واتس اپ در راه هستند. به گزارش وب سایت معتبر و قابل اعتماد WABetaInfo، اپلیکیشن اندروید پیام رسان واتس اپ در حال آماده شدن برای مجهز شدن به قابلیت ویدئوهای تصویر در تصویر است. این ویژگی در ماه می به نسخه iOS برنامه واتس اپ اضافه شد.

https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/08/whatsapp-pip-mode-wabetainfo-1-768x718.jpg

در مورد این حالت میتوان گفت که امکان تماشای ویدئوهای اینستاگرام و یوتیوب را بدون خارج شدن از پیام رسان و در پنجره ای کوچک فراهم میکند. به عبارت دیگر برای ویدئوهایی که دوستان شما از اینستاگرام یا یوتیوب برایتان ارسال میکند، دیگر لازم نیست وارد سایت یا برنامه مرجع شوید. البته این فقط شامل ویدئوهای اینستاگرام میشود و برای دیدن استوری ها، همچنان لازم است که به خود اینستاگرام مراجعه کنید.  

https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/08/whatsapp-pip-mode-wabetainfo-768x650.jpg

نحوه فعال سازی و استفاده از حالت ویدئوهای تصویر در تصویر واتس اپ بسیار ساده است. برای این کار کافیست روی آیکون پخش ویدئویی که برای شما ارسال شده لمس کنید. سپس ویدئو در داخل خود واتس اپ به اجرا درمیآید. قابلیت مذکور هنوز به طور گسترده عرضه نشده است اما انتظار میرود این روند با سرعتی کم انجام شود و طی هفته های آتی تمام کاربران آن را دریافت کنند. این احتمالا آخرین ویژگی واتس اپ در سال ۲۰۱۸ خواهد بود. پیش از این قابلیت تماس گروهی، شناسایی لینک های مشکوک و اختیارات بیشتر برای ادمین گروه ها در بروزرسانی های سال جاری به واتس اپ اضافه شده بود.