تکنولوژیک کالا

ترفند دیدن لیست درخواست های دوستی ارسال شده در اینستاگرام

امروزه اکثر کاربران اینستاگرام (Instagram)، صفحه شخصی خود را خصوصی یا Private می‌کنند و شما برای فالو کردن (Follow) آن ها باید درخواست ارسال کنید. اما شاید زمانی بخواهید درخواست های دوستی فالو خود را پس بگیرید و آن را لغو کنید. در صورتی که تعدا درخواست های شما بالا باشد به یاد آوردن نام کاربری تمام افراد کار دشواری است، در ادامه نحوه مشاهده لیست درخواست ها و روش پس گرفتن درخواست دوستی در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

شما می توانید در پروفایل افرادی که درخواست فالو برای آن ها ارسال کرده اید، به راحتی با تاچ روی Requests درخواست خود را پس بگیرید. اما اگر شخص آیدی خود را عوض کرده باشد و نتوانید پروفایل او را پیدا کنید چه؟ یا شاید هم به هر دلیل بخواهید لیستی از افرادی که برای آن ها درخواست فرستاده اید را مشاهده نمایید. در ادامه روش انجام این کار را آموزش خواهیم داد.

روش دیدن لیست ریکوئست فالو در اینستاگرام

قبل از تلاش برای دیدن لیست درخواست دوستی در اینستاگرام، شما باید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید و این روش در برنامه اینستاگرام روی آیفون و اندروید کار نمی کند. ابتدا به سایت اینستاگرام بروید پس از وارد شدن به حساب، روی پروفایل خود و نماد تنظیمات کلیک کنید.

روش دیدن لیست ریکوئست در اینستاگرام

سپس به قسمت Privacy and security بروید.

روش دیدن لیست ریکوئست در اینستاگرام

در زیر قسمت Account data باید روی گزینه View account data جهت دیدن اطلاعات مربوط به اکانت خود کلیک کنید.

روش دیدن لیست ریکوئست در اینستاگرام

این بار باید در قسمت Connections نیز روی گزینه View all current follow requests کلیک نمایید. لیست نام افرادی که برای آن ها درخواست فرستاده اید در این قسمت موجود است.

روش دیدن لیست ریکوئست در اینستاگرام

حال لیست تمام درخواست های خود که هنوز قبول نشده اند را خواهید دید.

روش دیدن لیست ریکوئست در اینستاگرام

تا زمان پذیرفته نشدن درخواست، اسم ها در لیست می ماند و پس از قبول ریکوئست به فهرست Following ما افزوده می شوند. اگر شما درخواستی برای شخصی ارسال کرده اید و نام او را نمی بینید، احتمالا درخواست شما را رد و حذف نموده و یا در صورت پیدا نکردن اکانت، شاید شما را بلاک کرده است.

مشاهده لیست درخواست های دوستی فرستاده شده در اینستاگرام با بکاپ

برای برنامه اینستاگرام قابلیتی قرار داده شده است تا به وسیله آن یک بکاپ از اکانت خود به همراه تمامی اطلاعات، عکس، نظرات و.. داشته باشید. در این روش علاوه بر تهیه بکاپ برای اکانت خود، می توانید لیست درخواست هایی که ارسال کرده اید را در این فایل ها ببینید و سپس با دانستن آیدی، پس گرفتن ریکوئست در اینستاگرام با تپ مججد بر روی عبارت دکمه Requested انجام دهید. اگر در روش قبلی نمی توانید از نسخه وب استفاده کنید، می توانید این راه را امتحان نمایید.

پس گرفتن ریکوئست در اینستاگرام

توجه داشته باشید که ایجاد نسخه پشتیبان ممکن است حتی تا ۴۸ ساعت بسته به داده های شما طول بکشد.

بکاپ گرفتن از اکانت اینستاگرام در گوشی اندروید، آیفون و..

برای انجام این کار ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و به صفحه پروفایل خود بروید. روی نماد ۳ نقطه برای رفتن به تنظیمات تاچ کنید. در قسمت Privacy and Security برای دانلود اطلاعات روی Data Download تپ کنید (برای مشاهده نیز می توانید View Account Date را بزنید) و سپس گزینه Request Download را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. اکنون از شما خواسته می شود یک ایمیل را وارد کنید برای دریافت اطلاعات که به طور پیش فرض ایمیل اکانت شما وارد می شود و بعد روی Next ضربه بزنید. در مرحله بعد درخواست می شود تا پسورد خود را وارد کنید که پس از وارد کردن باید دکمه Request Download را بزنید.

بکاپ گرفتن از اکانت اینستاگرام در گوشی

دانلود بکاپ و مشاهده درخواست های فالو در اینستاگرام

بعد از حدود ۴۸ ساعت ایمیلی حاوی لینک دانلود دیتا را دریافت می کنید که با کلیک روی Download Data فایل شروع به دانلود شدن می کند. در میان فایل دانلود شده می توانید اطلاعات مربوط به لیست ریکئوست ها را بیابید. توجه داشته باشید که این روش را می توانید در نسخه وب هم انجام دهید اما اگر هدف شما دیدن لیست ریکوئست ها است، نیازی به دانلود در نسخه وب نیست و می توانید همان لحظه لیست افراد ر ببینید.

دانلود بکاپ اینستاگرام