تکنولوژیک نیوز

آرامش با انجام بازی Piece Out

همانطور که مطلع هستید، زندگی کردن در جوامع امروزی بمراتب سخت‌ و پیچیده‌تر نسبت به گذشته است. زندگی کردن با این حجم از استرس‌های روزانه؛ براحتی تمام جسم و روح آدمی را دچار ضعف خواهد کرد و در چنین شرایطی لازم است که به فکر نجات روح؛ افزایش تمرکز و آرامش خود باشید. آرامشی که می‌توان آنرا از بازی Piece Out بدست آورد!!!

افزایش تمرکز و آرامش با انجام بازی Piece Out

داشتن تمرکز و روحیه بالا، تاثیر بسزایی در سلامت جسم و کنترل رفتار هرشخص خواهد گذاشت که نتیجه آن افزایش کارآیی انسان دربرابر تمامی مشکلات خواهد بود. بدون شک یکی از کار‌هایی که می‌توان برای افزایش تمرکز و آرامش بکار برد، انجام بازی‌های فکری‌ می‌باشد.

بازی‌‌هایی که ذهنتان را در جهت صحیح بکار خواهند گرفت تا بتوانید با فکر کردن و تمرکزداشتن برای حل مسائل طراحی‌شده در آن، علاوه بر اینکه از بازی لذت می‌برید؛ ذهنتان را نیز تقویت کنید، مسئله‌ای که حقیقتا هر انسانی به آن نیازمند است.

استودیوهای بازی‌سازی زیادی در سرتاسر جهان هرروزه درحال انتشار محصولات خود هستند و هرکدام برای اینکه بتوانند نظر کاربران را بخود جلب نمایند، امکانات و ویژگی‌های خاصی را درنظر می‌گیرند تا بتوانند متفاوت جلوه کنند.

یکی از این استودیوهای بازی‌سازی، ‌‌Kumobius است که در کشور استرالیا و در شهر ملبورن واقع است. از این استودیو محصولات متنوعی منتشرشده که هرکدام توانسته‌اند در نظرسنجی‌ها؛ نُمرات و امتیازات بالایی را کسب نمایند.

از محصولات این مجموعه می‌توان به Basket Fall و Bean Dreams و همچنین High Risers اشاره کرد؛ اما یکی از بازی‌های جالبی که با انجام آن می‌توان آرامش و تمرکز بالایی بدست آورد، بازی پازلیPiece Out نام دارد که هم اکنون قصد معرفی آنرا داریم.

ویژگی‌ مطرح بازی Piece Out چیست؟

بازی Piece Out دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های مطرحی است، مهم‌ترین ویژگی بازی، سادگی آن است. یک بازی ساده که براحتی تمام ذهن، تمرکز و تفکر شما را تحت اختیار خود خواهد گرفت.

قوانین بازی Piece Out و نحوه استفاده از آن بسیار ساده است، شما تنها با وارد کردن ضربه‌ای بر روی دستگاهتان می‌توانید یک حرکت در بازی انجام دهید، قطعه پازلی را جابه‌جا کرده و در جای مناسب خودش بگذارید.

آیا بازی Piece Out دارای محدودیت‌ است؟

هَمواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران، تعداد مراحل بازی‌ها است، قطعا برای شما پیش آمده که با یک بازی اٌنس می‌گیرید اما بسیار سریع مراحل آن به پایان می‌رسد! این یک نوع شکست است؛ ولی در Piece Out چنین نیست و سازندگان بازی این موضوع را با طراحی بیش از ۷۰۰ مرحله مختلف با دشواری‌های خاص و متعدد طراحی کرده‌اند.

اما این تمام ماجرا نیست، سازندگان بازی هرروزه با اضافه کردن یک پازل جدید توانسته‌اند تا بازی را برای کسانیکه درحال انجام آن هستند، جذاب‌تر نمایند. این کار سبب شده تا کاربران از ماندگاری بازی، خیالشان راحت بوده و فقط به انجام آن بیاندیشند.

لازم بذکر است، انجام مراحل بازی دارای هیچگونه محدودیت زمانی نبوده و شما بدون درگیر کردن ذهن خود نسبت به این مسائل، می‌توانید با داشتن آرامش کامل فقط به انجام و پُشت‌سر گذاشتن مراحل بازی فکر کنید.

آیا ویژگی Help در مراحل وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که شاید برای برخی از شما عزیزان پیش بیاید این است که اگر در انجام مرحله‌ای دچار مشکلی شده و نتوانید آنرا به اتمام برسانید باید چه کنید، آیا باید بیخیال بازی شوید؟

در جواب باید گفت، تیم سازنده بازی با طراحی و قرار دادن قسمتی در کنار هر مرحله، نَه اینکه به شما جواب و راه‌حل را بگوید بلکه فقط با اشاره به نکته‌ای، کمک می‌کند تا ذهنتان برای انجام و عبور از مرحله باز شود.

بازی Piece Out