تکنولوژیک نیوز

بهترین بازی سال بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild بهترین بازی سال شد. این انحصاری نینتندو سوییچ که در زمان عرضه با استقبال بی نظیری از سوی منتقدان و هواداران روبرو شده بود، به عقیده بسیاری از دنبال کنندگان بازی های ویدیویی، شانس اصلی برای دریافت جایزه بهترین بازی سال در نمایش The Game Awards 2017 محسوب می شد.

دنیای عظیم و دوست داشتنی در کنار گیم پلی لذت بخش بازی که برای ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد، از جمله دلایل اصلی تبدیل شدن این بازی به یک شاهکار هنری هستند.

سال ۲۰۱۷ را می توان یکی از بهترین سال های اخیر صنعت بازی های ویدیویی نامید. با وجود حواشی های اخیر بحث هایی مانند «پرداخت درون برنامه ای» و «لوت باکس ها» که تا حدی کام دوست داران بازی ها را تلخ کرده بودند، عنواین بزرگی در طول این سال عرضه شدند که خاطرات شیرینی را برای مخاطبان خود ساخته اند.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی، مراسم The Game Awards 2017 که طی آن بهترین های صنعت بازی های ویدیویی در سالی که گذشت، معرفی می شوند، سرانجام برگزار شده و در نهایت بهترین بازی سال نیز مشخص شد.

لازم به ذکر است که The Legend of Zelda: Breath of the Wild جدا از کسب عنوان بهترین بازی سال، موفق به کسب جایزه بهترین کارگردانی و بهترین بازی اکشن ماجرایی نیز شده بود.