تکنولوژیک نیوز

بدون فهمیدن شخص مقابل و نمایش علامت چشم پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام را بخوانید

همانطور که می دانید در اینستاگرام امکان دیدن پیام خصوصی دایرکت بدون دیده شدن وجود ندارد و حتی از طریق پیش نمایش پیام دایرکت نیز نمیتوان آن را به صورت کامل خواند. ممکن است در بسیاری از موارد اشخاص به دنبال خواندن پیام های دایرکت اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل را باشند که متاسفانه اینکار از طریق اینستاگرام ممکن نیست، ما در انزل وب بهترین روش ها برای حالت روح اینستاگرام و چگونه پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام را بدون مشاهده شدن (Seen) ببینیم؟ را به شما معرفی می کنیم.

روش دیدن پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام بدون سین خوردن و حذف علامت چشم

Ways To Read an See Instagram Direct Messages Without Being Seen and Eye Icon

قبلا در انزل وب خواندن پیام بدون خوردن دو تیک واتس اپ را به شما آموزش دادیم و اگر با مطالب ما همراه بود باشید می دانید برای ارسال پیام خصوصی مستقیم در اینستاگرام شما می توانید وارد صفحه شخص مورد نظر خود شوید و از طریق سه نقطه بالا در صفحه وارد منو شده و سپس گزینه Send Message را انتخاب کنید.

دیدن استوری بدون مشخص شدن

سپس در صفحه جدید پیام مورد نظر خود را نوشته و با زدن Send آن را به راحتی ارسال کنید.

پیام خصوصی در اینستاگرام

و اگر پیام شما توسط فرد گیرنده مشاهده شود، زیر پیام شما کلمه Seen و یا آیکن چشم کوچکی دیده می شود. اما آیا راهی برای دیدن استوری بدون مشخص شدن و یا حذف علامت چشم در دایرکت اینستاگرام وجود دارد؟

حذف علامت چشم در دایرکت اینستاگرام

۳ روش فهمیدن آنلاین بودن شخص در حالت Last seen recently تلگرام و روح موبوگرام را قبلا در انزل وب توضیح دادیم و این بار نوبت اینستاگرام است. اینستاگرام هم مانند فیسبوک برای پیام های خصوصی و تیک خوانده شد تنظیمات مشخصی ندارد. به همین خاطر شما می توانید از ترفندهای خاصی برای خواندن پیام دایرکت اینستاگرام بدون seen خوردن استفاده کنید. با روش های پیشنهادی انزل وب برای حذف علامت چشم در دایرکت اینستاگرام همراه باشید.

روش اول: ایجاد حالت روح اینستاگرام و حذف علامت چشم پیام خصوصی در دایرکت اینستاگرام

۱- به محض دریافت پیام خصوصی در اینستاگرام بلافاصله روی نوتیفیکیشن آن اشاره نکرده و آن را باز نکنید.

دیدن پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام بدون سین خوردن

۲- اینستاگرام خود را از فهرست نرم افزارهایتان انتخاب کرده و باز کنید، سپس آیکن پیام مستقیم برای حذف علامت چشم در دایرکت اینستاگرام را انتخاب کنید.

دیدن استوری بدون مشخص شدن

۳- اگر پیام مورد نظر را باز کنید علامت چشم در دایرکت اینستاگرام زده خواهد شد، در نتیجه پیام را باز نکنید و در همین صفحه اتصال خود به اینترنت یا وای فای را قطع کنید.

دیدن پیام خصوصی دایرکت بدون دیده شدن

۵- حالا مجدد وارد اینستاگرام شده و دیدن پیام خصوصی دایرکت بدون اینکه طرف بفهمد را انجام دهید. پس از خواندن پیام باید یا اینترنت خود را خاموش نگه دارید و یا از نرم افزار اینستاگرام خارج شده و Log Out کنید. برای خروج از اینستاگرام کافی است روی آیکن Profile در گوشه سمت راست کلیک کنید.

دیدن پیام خصوصی دایرکت بدون دیده شدن

۶- سپس در قسمت پروفایل وارد منو سه نقطه بالا و سمت راست شده و از میان گزینه ها Log Out را انتخاب کنید تا از اکانت اینستاگرام خارج شوید.

دیدن پیام خصوصی دایرکت بدون دیده شدن

۷- حالا می توانید مجدد اینترنت خود را روشن کرده و تا زمانی که دوباره وارد نرم افزار اینستاگرام نشوید دیدن پیام خصوصی دایرکت بدون دیده شدن ادامه خواهد داشت. اما چگونه بدون فهمیدن شخص مقابل استوری های اینستاگرام را مشاهده و دانلود کنیم ؟ پاسخ شما در مطالب قبلی انزل وب است.

برای آشنایی کامل با این روش ویدیو زیر را تماشا کنید:

 

روش دوم: دیدن پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام بدون مشخص شدن علامت چشم از طریق پیش نمایش

قبل از خواندن روش دوم سری به مطلب آموزش ارسال پیام موقت و ناپدید شونده ، فهمیدن اسکرین شات در اینستاگرام بزنید. روش آسان دیگری که شاید ابتدایی باشد اما برای خواندن پیام دایرکت اینستاگرام بدون مشخص شدن و seen خوردن ممکن است، از طریق نوتیفیکیشن و پیش نمایش است. برای انجام اینکار کافی است جدیدترین نسخه اینستاگرام را نصب کرده، و دسترسی ایجاد نوتیفیکیشن و یا هشدار را به نرم افزار بدهید تا حالت روح اینستاگرام را بتوانید فعال کنید.

حالت روح اینستاگرام

و زمانی که شما پیام خصوصی دریافت کنید می توانید ایگنور در اینستاگرام را انجام داده و خلاصه ای از پیام را بخوانید. البته این روش برای همه دستگاه ها شاید کاربردی نباشد، دیدن پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام بدون سین خوردن را در بسیاری از دستگاه ها ممکن می سازد. همچنین اگر می خواهید بدانید که بهترین روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام چیست ؟ پیشنهاد می کنیم این مطلب را در انزل وب حتما بخوانید.

علامت چشم در دایرکت اینستاگرام

در منابع مختلف نرم افزارهای متنوع ایرانی مانند اینستاموس و.. برای خواندن پیام دایرکت اینستاگرام بدون seen خوردن معرفی شده اند اما از نظر امنیتی و حفظ حریم خصوصی نصب آن ها را ما به شما توصیه نمی کنیم، با این حال شما می توانید این نرم افزارها را با جستجو در گوگل پیدا کنید و نصب نمایید.