تکنولوژیک نیوز

بهمن ماه ال‌جی وی ۳۰ (LG V30) وارد بازار ایران خواهد شد

ال‌جی وی ۳۰ پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ ال‌جی بسیاری از نقص‌های جی ۶ را برطرف کرد و توانست توجه اکثر منتقدین را به خود جلب کند. ما هم در بررسی که ابتدای آبان ماه در فارنت منتشر شد طراحی عالی، صفحه‌نمایش باکیفیت، خروجی صدای فوق‌العاده، امکانات متعدد فیلم‌برداری و دوربین واید را از مزایای رقابتی اصلی این گوشی دربرابر گلکسی نوت ۸ و سایر رقبا عنوان کردیم.

اما متأسفانه و برخلاف قول ال‌جی موبایل این پرچم‌دار جذاب نه‌تنها آبان‌ماه در ایران عرضه نشد بلکه حالا که به پایان دی‌ماه نزدیک می‌شویم هنوز خبری از V30 در بازار ایران نیست. این موضوع باعث ناراحتی و حتی خشم بسیاری از هواداران ال‌جی شد که مدت‌ها منتظر عرضه این گوشی در بازار بودند.

اما با پیگیری‌های انجام شده فارنت و به نقل از منابع آگاه ال‌جی موبایل سرانجام قصد دارد V30 را تا پایان ماه ژانویه یعنی اواسط بهمن ماه وارد بازار کشور کند.

LG V30

حالا که چیز زیادی به رونمایی از پرچم‌داران ۲۰۱۸ از جمله گلکسی اس ۹ باقی نمانده به اعتقاد ما قیمت‌گذاری مناسب V30 می‌تواند کلید موفقیت این گوشی در بازار کشورمان باشد. ال‌جی همچنین به بازاریابی و تبلیغات بهتری نیاز دارد تا این گوشی در برابر رقبایی مثل آیفون ۸ پلاس، گلکسی نوت ۸ و هواوی میت ۱۰ پرو جایی برای خود در بازار باز کند.