تکنولوژیک نیوز

روز دقیق رونمایی سامسونگ گلکسی اس ۹ مشخص شد

تاریخ رونمایی سامسونگ گلکسی اس ۹ (Samsung Galaxy S9) و گلکسی اس ۹ پلاس (+Galaxy S9) اکنون به طور دقیق مشخص شده است. خوشبختانه علاوه بر آن اکنون در جریان زمان آغاز پیش فروش و عرضه سامسونگ گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس نیز قرار گرفته‌ایم.

سامسونگ باز هم به روال گذشته بازگشت، روالی که بعد از چندین سال به خاطر تاخیر پیش آمده در معرفی پرچمداران سری S سال ۲۰۱۷ شکسته شد. پس پرچمداران ۲۰۱۸ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد شد. این شرکت تصمیم دارد گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را در روز بیست و پنجم فوریه (ششم اسفند ماه) یعنی یکشنبه قبل از آغاز نمایشگاه رونمایی کند. پرفروش‌ترین گوشی‌ساز دنیا پیشتر نیز پرچمداران سری S خود را در چنین روزی معرفی می‌کرد.

طبق شایعات در این رویداد با مشاهده قابلیت‌هایی همچون تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ / اگزینوس ۹۸۱۰، فوکوس تشخیص فاز پیشرفته در دوربین ۱۲ مگاپیکسلی دارای گشودگی دریچه دیافراگم متغیر و دیگر امکانات گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس شگفت‌زده خواهیم شد.

رونمایی سامسونگ گلکسی اس 9

اکنون که زمان رونمایی سامسونگ گلکسی اس ۹ به طور دقیق مشخص شده است، اخباری پیرامون زمان آغاز پیش فروش و عرضه محصولات به گوش می‌رسد. چهار روز بعد از معرفی، در نخستین روز ماه مارس (دهم اسفند) پیش فروش گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس آغاز شده و از روز شانزدهم همین ماه (بیست و پنجم اسفند)، کاربران قادر به دریافت محصولات پیش خرید شده خواهند بود.

تاریخ رونمایی سامسونگ گلکسی اس ۹ یک روز قبل از معرفی پرچمداران هواوی و ال جی است

سامسونگ به عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌ساز دنیا، بیشترین توجه را در کنگره جهانی موبایل به خود جلب خواهد کرد، به همین دلیل هواوی و ال جی به منظور عدم دور شدن توجه‌ها از محصولات خود، پرچمدارانشان را یک روز بعد ازرونمایی سامسونگ گلکسی اس ۹ معرفی می‌کنند. از قرار معلوم ال جی تصمیم دارد یک گوشی پیشرفته در مقایسه با وی ۳۰ را همراه خود به نمایشگاه MWC 2018 بیاورد، در حالی که برگ برنده هواوی، گوشی پی ۲۰ (پی ۱۱) مجهز به دوربین سه گانه است. از هم‌اکنون شمار معکوس نمایشگاه MWC 2018 آغاز شده است. در سایر نمایشگاه‌های بزرگ دنیای الکترونیک و دیجیتال همچون CES و IFA نیز همه ساله گوشی های هوشمند زیادی معرفی می‌شوند، اما هیچ کدام یک از این رویدادها به اندازه کنگره جهانی موبایل برای کاربران اهمیت ندارد.