تکنولوژیک نیوز

افزودن زبان فارسی به طور رسمی در تلگرام

تلگرام فارسی سرانجام از راه رسید و اکنون پشتیبانی از زبان فارسی به تلگرام افزوده شده است. زبان فارسی در تلگرام بعد از مد‌ت‌ها انتظار کاربران اضافه شد تا دیگر نیازی به استفاده از نرم افزارهای جانبی و غیر رسمی نباشد. اما برای انتخاب زبان فارسی در تلگرام چه باید کرد؟

زبان فارسی تلگرام در حالی ظاهر شده که اکنون حدود دو سال از زمان محبوب شدن این پیام‌رسان در کشورمان می‌گذرد. خوشبختانه برای استفاده از تلگرام با زبان فارسی نیازی به آپدیت کردن نرم افزار نیست. خبر خوشحال‌کننده دیگر این است که تلگرام فارسی برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است.

کافی است به تنظیمات دستگاه رفته و سپس از بخش Language، زبان فارسی را انتخاب کنید. تمامی کاربرانی که اکنون زبان فارسی در اپلیکیشن آن‌ها افزوده شده  است هیچ آپدیتی دریافت نکرده‌اند، اما اگر گزینه فارسی در لیست زبان‌های تلگرام شما قابل رویت نیست، اپلیکیشن خود را به‌روزرسانی کنید. بعد از فعال کردن زبان فارسی در تلگرام، رابط کاربری به شکل زیر نمایش داده خواهد شد.

همانطور که گفتیم تلگرام فارسی در سیستم عامل آی او اس نیز قابل استفاده است.

تلگرام فارسی

اگر زبان فارسی در تلگرام شما نیز افزوده شده و یا شاید هنوز قادر به مشاهده این زبان در بخش تنظیمات دستگاه خود نیستید، با ذکر سیستم عامل گوشی یا تبلت خود، این موضوع را با دیگر کاربران در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.