تکنولوژیک نیوز

مشخصات گوشی های موتو E5 و E5 پلاس

آخرین اطلاعات منتشر شده از گوشی‌های جدید موتورولا نشان می‌دهد که خبری از صفحه نمایش بدون حاشیه در آن‌ها نیست.

تصویر زیر جدیدترین رندر مربوط به موتو E5 را نشان می‌دهد.

وجود حسگر اثر انگشت ( لوگوی موتورولا در مرکز آن)، سایز محتمل ۵ اینچی صفحه نمایش و پردازشگر مدیا‌تک از مشخصات این دو مدل است. روز گذشته هر دوی این گوشی‌ها روی وبسایت FCC قرار گرفتند.

این دو گوشی با نام‌های XT-1922-4 و XT-1922-5 در سایت FCC هستند. اگرچه در مستندات این سایت اطلاعات زیادی از این دو مدل منتشر نشده است، اما اعلام شده که هر دو گوشی با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری عرضه می‌شوند. سال گذشته موتو E4 به باتری ۲۸۰۰ میلی آمپری و E4 پلاس به باتری فوق‌العاده ۵۰۰۰ میلی آمپری مجهز بودند.

انتظار می‌رود که موتو E5 و موتو E5 پلاس در ۳ آوریل رونمایی شوند. حسگر اثر انگشت به قاب پشتی منتقل می‌شود و دکمه فیزیکی هوم جلوی گوشی، جای خود را به نام حک شده برند موتو می‌دهد. طبق شواهد چیزی که انتظار می‌رود در این بخش ببینیم نام کامل موتورولا در جلوی گوشی است. احتمالا تفاوت عمده دیگری در این دو گوشی نخواهیم دید. برخلاف برخی مدل‌های موتورولا که در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد، در این دو مدل از صفحه نمایش بدون حاشیه استفاده نمی‌شود و همچنین نسبت ابعاد نیز ۱۶:۹ باقی خواهد ماند. هر دو مدل از درگاه MicroUSB استفاده می‌کنند و خبری از درگاه Type-C در آن‌ها نیست.