اعلام شرایط فروش خودروهای رنو در بهمن ۹۶ توسط نگین خودرو

شرکت نگین خودرو، نماینده محصولات رنو فرانسه در ایران، شرایط فروش خودروهای رنو شامل رنو کولئوس، رنو تلیسمان و رنو داستر را برای بهمن ۱۳۹۶ و به صورت مشارکتی، نقدی و اقساطی اعلام کرد.

شرایط فروش خودروهای رنو توسط شرکت نگین خودرو در بهمن ۱۳۹۶ اعلام شد. در این بخشنامه، خودروهای رنو تلیسمان (Renault Talisman) و رنو کولئوس (Renault Koleos) با شرایط تحویل فوری و قیمت قطعی به فروش نمی‌رسند و تنها خودروی رنو داستر (Renault Duster) در نسخه‌های تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل با مدل‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و موعد تحویل ۲۰ و ۳۰ روزه به صورت نقدی و اقساطی به مشتریان عرضه می‌شود. خودروهای رنو تلیسمان و کولئوس در این بخشنامه تنها با شرایط فروش مشارکتی و تحویل ۶۰ و ۹۰ روزه قابل ثبت نام خواهند بود.

حالا این سوال پیش می‌آید که چرا نگین خودرو قصد فروش تلیسمان و کولئوس با شرایط نقدی و قیمت قطعی را ندارد. این احتمال می‌رود که نگین خودرو در نظر دارد تا قیمت این خودروها را مجددا افزایش دهد و به همین دلیل، فعلا برنامه‌ای برای فروش قطعی کولئوس و تلیسمان ندارد. در صورت به واقعیت پیوستن این شایعه، قیمت تلیسمان به بالای ۲۵۰ میلیون تومان و قیمت کولئوس به بالای ۳۰۰ میلیون تومان خواهد رسید. البته برخی کارشناسان نیز نیمه پر لیوان را دیده‌اند و احتمال می‌دهند که نگین خودرو برای جذب مشتری بیشتر و با توجه به تغییر نرخ ارز، قیمت این محصولات را کاهش دهد و پس از آن، شرایط فروش نقدی جدیدی را برای آن‌ها اعلام کند.

شرایط فروش خودروهای رنو – بهمن ۱۳۹۶

فروش مشارکتی خودروهای رنو

شرایط فروش خودروهای رنو

فروش نقدی و اقساطی رنو داستر

شرایط فروش خودروهای رنو