تکنولوژیک نیوز

انتشار تصاویری جدید از ظرفیت باتری گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس

ظرفیت باتری گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس با انتشار تصاویر باتری این گوشی های هوشمند، تایید شد. تصور می‌کنید شارژدهی پرچمداران جدید سامسونگ تا چه اندازه بهتر از قبل می‌شود؟

پیش از این، ظرفیت باتری گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس به واسطه اسناد منتشر شده از طریقآژانس برزیلی ANATEL مشخص شده بود. اما حالا Union Repair، یکی از عمده‌فروشان ابزار و قطعات تلفن های همراه در چین، تصاویر باتری این گوشی های موبایل را منتشر و ظرفیت و شماره مدل‌های آنها را تایید کرده است.

بر این اساس، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با شماره‌های مدل G960 و G965، با باتری‌های ۳ هزار و ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی به دست کاربران خواهند رسید. در این صورت، ظرفیت باتری گوشی های جدید سامسونگ با نسل قبلی تفاوتی نخواهد داشت و احتمالا سازندگان برای بهبود عملکرد پرچمداران خود باید به فکر بهینه کردن سیستم نرم افزاری و مصرف برق پردازنده باشند.

برخی می‌گویند ممکن است این اعداد دست‌کاری شده باشند؛ ولی از آنجایی که محصولات جدید این کمپانی کره‌ای تا اواسط مارس (اواخر اسفند) به دست کاربران خواهد رسید، سامسونگ فرصت کافی برای آماده کردن خرده‌فروشان، اپراتورها و فروشگاه‌های تلفن های هوشمند در سراسر جهان را ندارد. اما آیا مهندسان قادر به افزایش طول عمر باتری دستگاه هستند؟