تکنولوژیک نیوز

کنترل کامل روی چرخش صفحه اندروید با اپلیکیشن Rotation – Orientation Manager

کنترل کامل روی چرخش صفحه در اندروید با استفاده از اپلیکیشن Rotation – Orientation Manager برایتان بسیار ساده خواهد شد. این اپ کاربردی را شرکت Pranav Pandey برای کسانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند طراحی نموده است.

حتما در هنگام بازی کردن و یا قرار داشتن در برنامه‌ای خاص با این مساله روبرو شده‌اید که با چرخاندن صفحه، نحوه نمایش نیز برایتان تغییر کرده و موجب ناراحتی شما شده است. به راحتی و با استفاده از Rotation – Orientation Manager می‌توانید صفحه نمایشتان را در هر حالتی که بخواهید قرار داده و آن را قفل نمایید تا به سادگی بتوانید از بازی لذت برده و یا با آرامش خیال به ادامه کارتان بپردازید. این اپ نسبت به سایر اپ‌های این‌چنینی به لحاظ سرعت بالا و سادگی کار با آن برتر است. چندین حالت مختلف چرخشی برایتان تعبیه شده که هرکدام را به دلخواه و یا بر حسب نیازتان می‌توانید انتخاب نمایید.

این عمل را برای هرکدام از برنامه‌های نصب شده بر روی دستگاه هوشمندتان می‌توانید به صورت جداگانه انجام داده و به هرکدام حالتی خاص اختصاص دهید. این‌گونه دیگر نیازی به این نیست که برای اجرای هر برنامه دوباره تنظیمات قفل و چرخش صفحه را انجام دهید. برای اتصال هدست به دستگاهتان نیز این قابلیت وجود دارد که باز هم حالتی خاص از چرخش را انتخای نموده تا بلافاصله پس از اتصال به صورت خودکار صفحه نمایش بچرخد. برای این اپ تم‌های مختلف رنگی نیز طراحی شده تا ظاهری جذابتر نیز به صفحه نمایشتان داده باشد.