تکنولوژیک نیوز

لینک مستقیم دانلود قسمت ۹ فصل دوم گرند تور با زیرنویس فارسی

قسمت ۹ فصل دوم گرند تور (The Grand Tour) با اجرای جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می از آمازون پخش شد. در این مطلب قسمت نهم فصل دوم گرند تور را همراه با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی(زیرنویس در حال ترجمه)دانلود کنید.

در قسمت هشتم فصل ۲ گرند تور که Blasts from the past نام داشت، جرمی کلارکسون و ریچارد هموند تور اروپایی را همراه با خودروهای اسپورت بریتاینایی جدیدی آغاز کردند که قدمت طراحی آن‌ها به دهه ۱۹۵۰ میلادی بازمی‌گردد. در همین مسیر، کاپیتان کم سرعت، جیمز می با یک خودرو مدرن هوندا سیویک Type R به جمع آن‌ها می‌پیوندد.

در بازگشت به بریتانیا، جرمی کلارکسون یک خودرو فورد GT را به پیست ابولادروم می‌برد تا آن را بیازماید و در بخش Celebrity Face Off نیز شاهد مقابله استوارت کاپلند و نیک میسون، دو موزیسین مطرح جهان بودیم.

خلاصه

حال قسمت ۹ فصل دوم گرند تور “Breaking, badly” نام گرفته است. در این قسمت جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می تمام تلاش خود را برای ساختن یک خودرو دوزیست (آب و خاک) انجام می‌دهند که می‌تواند سرعت حرکت در آب در بریتانیا را شکست دهد. در جای دیگری از این شو تلویزیونی جرمی به دنبال دو ابر خودرو دهه ۱۹۹۰ میلادی، جگوار XJ220 و بوگاتی EB 110SS است. بخش Celebrity Face Off این قسمت را نیز سریع‌ترین شعبده باز جهان به نام دینامو (Dynamo) در برابر یک گروه کمدی معروف به نام پن و تلر (Penn and Teller) تشکیل می‌دهند.

پیش‌نمایش

در نهمین قسمت از فصل ۲ برنامه تلویزیونی گرند تور، ما با دو ابر خودرو کلاسیک جذاب به نام‌های جگوار XJ220 و بوگاتی EB110 ملاقات خواهیم کرد. در این قسمت هفته‌ی دیگری از رقابت آئودی و لانکا به نمایش درمی‌آید که می‌تواند بخش کمدی این قسمت را به خوبی تامین کند.

قسمت 9 فصل دوم گرند تور

تلاش بعدی سه مجری برنامه، ثبت یک رکورد سرعت جدید در آب است. آن‌ها از فرودگاه بین‌المللی هاردسفیلد با یک موتور جت آغاز می‌کنند تا بتوانند با ساختن یک خودرو، این رکورد را به نام خود ثبت کنند. این جت همراه یک خودرو سوزوکی جیمینی و یک قایق ترکیبی از خودروی جدید آن‌ها را تشکیل می‌دهد. نخستین آزمایش رانندگی با این خودرو دوزیست با موفقیت همراه است، اما سرعت لازم را همچنان ندارد.

مهمان‌های بخش Celebrity Face-Off این هفته سه شعبده باز و کمدین معروف جهان به نام‌های دینامو، پن و تلر هستند که با یک خودرو F-Type به مسیر می‌روند. هرچه آن‌ها در شعبده بازی سریع هستند، در عوض رانندگی آهسته‌ای دارند.

قسمت ۹ فصل دوم گرند تور ، بهترین اپیزود این فصل

در بازگشت به آب، کلارکسون یک قایق فوق سریع به معنای واقعی را سوار می‌شود تا بتواند تجربه واقعی سرعت در آب را تجره کند. به طور کلی این قسمت از گرند تور خوب است و باید آن را یکی از بهترین اپیزودهای فصل دوم بنامیم. بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و به تماشای قسمت ۹ فصل دوم گرند تور از طریق لینک‌های پرسرعت گجت نیوز دعوت می‌کنیم.

تریلر