تکنولوژیک نیوز

تصاویر جدید از دوربین سه گانه در هواوی پی ۲۰ و هواوی پی ۲۰ پرو

تصاویر جدید هواوی پی ۲۰ (Huawei P20 و هواوی پی ۲۰ پرو (Huawei 20 Pro) در قاب محافظ منتشر شد. آیا برای دوربین سه گانه ۴۰ مگاپیکسلی و بریدگی بالای صفحه آماده هستید؟

در کنار سخت افزار قدرتمند و نمایشگر بدون حاشیه، دوربین پشتی سه گانه را می‌توان اصلی‌ترین نقطه قوت پرچمداران آینده هواوی در نظر گرفت.

پیش‌تر عکس‌های متعددی از گوشی های جدید هواوی در اختیار کاربران قرار گرفته بود که طراحی متفاوت آنها در بخش جلویی را نشان می‌داد. حالا نیز تصاویر جدید هواوی پی ۲۰ و هواوی پی ۲۰ پرو در قاب محافظ منتشر شده است که با اطلاعات قبلی هم‌خوانی دارند.

هواوی P20 به عنوان عضو ارزان‌قیمت این خانواده جدید، به نمایشگری کم‌حاشیه با کلید فیزیکی هوم در بخش جلویی که سنسور اثر انگشت نیز احتمالا در آن تعبیه خواهد شد، مجهز شده است و کاربران می‌توانند با دوربین سه گانه پشتی، تصاویر را با کیفیتی بالا ثبت کنند. خوشبختانه خبری از حذف جک ۳٫۵ میلی‌متری صدا در این گوشی نبوده تا استفاده از هدفون‌های قدیمی‌تر امکان‌پذیر باشد.

همراه با این تصاویر، عکس هواوی P20 پرو نیز لو رفته که در نوع خود جذاب است. مهندسان با الهام از طراحی آیفون ایکس، از یک بریدگی در بخش بالایی بهره برده‌اند تا شاهد توسعه محصولی منحصر به فرد باشیم. در این قسمت، دو سنسور دوربین هم دیده می‌شود تا از دوربین دوگانه سلفی در پرچمداران جدید این شرکت نیز استفاده شده باشد.

تصاویری که در گذشته منتشر شده بود، از آرایش عمودی دوربین سه گانه و سنسور اثر انگشت در بخش پشتی خبر می‌دادند. ولی در این عکس جدید، دوربین پشتی در بخش کناری تعبیه شده و خبری از اسکنر اثر انگشت هم نیست. اما آیا این تناقض به معنی آماده شدن سیستم تشخیص چهره هواوی است؟

تصاویر جدید هواوی پی 20

تلفن های هوشمند جدید این کمپانی چینی، در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۱۸ (۷ فروردین ۹۷) طی مراسمی رسمی در پاریس معرفی خواهند شد.