تکنولوژیک نیوز

معرفی بازی نبرد بر فراز ابرها Sky Clash : Lords of Clans 3D

بازی Sky Clash : Lords of Clans 3D عنوان یک بازی استراتژی بسیار جذاب است که شما را به نبردی بر فراز ابرها می‌برد. این بازی پرطرفدار توسط کمپانی Absolutist Games برای کابران اندروید و iOS تهیه و ارائه شده است.

بازی Sky Clash به صورت آنلاین و چندنفره اجرا می‌شود و در سبک بازی‌های استراتژی بوده و در نوع خود بسیار باکیفیت و محبوب ظاهر شده است. شما در نقش یک فرمانروای قدرتمند باید ارتش نیرومند خود را آماده کرده تا به نبرد مهیجی علیه دشمنانتان بپردازید. پایگاه جنگی‌تان را بر روی ابرها بنا کنیدو با برنامه‌ریزی و قدرت به بازی بپردازید. ارتشی که تشکیل می‌دهید مجموعه‌ای از افراد خاص و حتی جادوگران و یا بربرها بوده و با استراتژی‌تان می‌توانید حتی دشمانتان را هم به نفع خودتان به کار بگیرید.

هرچه میزان قدرتتان بیشتر شود بر تعداد دشمنانتان نیز افزوده خواهد شدو این هم بر هیجان بازی اضافه می‌کند و هم باعث می‌شود شما راه‌های تازه‌تری را امتحان کنید. آسمان را زیر سلطه خودتان قرار دهید و دنیایی پر از شگفتی را تجربه کنید. برای تامین آذوقه نیروهایتان باید خودتان به کشاورزی بپردازید و از محصولات خودتان تغذیه کنید. همواره باید گوش به زنگ حملات باشید و به موقع خودتان را به زمین بازی برسانید و با افرادی که در سرتاسر دنیا مشغول این بازی هستند به مبارزه و رقابت بپردازید.