تکنولوژیک نیوز

رویت گوشی های هواوی نوا ۳ و نوا ۳ پلاس در تنا

سه گوشی هواوی نوا ۳ و هواوی نوا ۳ پلاس (Huawei Nova 3 & Huawei Nova 3 Plus) و هواوی Y3/Y5 2018 در تنا رویت شدند. در ادامه با مشخصات فنی و قابلیت های این سه گوشی جدید هواوی آشنا شوید.

سه گوشی هوشمند برند هواوی در سایت تنا رویت شدند. دو گوشی از شماره مدلی شبیه یک دیگر برخوردارند که به نظر نسخه‌های متفاوت یک گوشی هستند و مدل سوم از این دو متفاوت است. با توجه به مشخصات فنی و شماره مدل آن‌ها به نظر می‌رسد آن‌ها را باید به گوشی های هواوی نوا ۳ ، هواوی نوا ۳ پلاس و هواوی Y3/Y5 مدل ۲۰۱۸ نسبت دهیم.

Huawei LDN-TL00 (Y3/Y5)

طراحی دو گوشی Huawei FLA-AL00 و FLA-TL10 کاملا شبیه یکدیگر است. یک دوربین دوگانهمشابه آن چه که در گوشی های خانواده هواوی نوا ۲ یده بودیم را نیز می‌توان بر روی قاب پشتی آن‌ها مشاهده کرد. از همین رو حدس می‌زنیم که آن‌ها نسل جدید خانواده نوا، گوشی های Nova 3 و Nova 3 Plus باشند.

Huawei FLA-AL00 (Nova 3/3 Plus)

در سمتی دیگر به نظر می‌رسد گوشی Huawei LDN-TL00 نسل جدید گوشی هواوی وای ۳ یا وای ۵ ۲۰۱۷ باشد. از آنجایی که گوشی وای ۵ ۲۰۱۷ در ماه آوریل و نوا ۲ / نوا ۲ پلاس و وای ۳ ۲۰۱۷ در ماه مه سال گذشته معرفی شدند، اینگونه به نظر می‌رسد که نسل جدید این گوشی ها را می‌توانیم در اوایل سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ ملاقات کنیم.

Huawei FLA-TL10 (Nova 3/3 Plus)

دوربین سلفی دوگانه در گوشی های خانواده هواوی نوا ۳

گوشی های هواوی نوا ۳ ، هواوی نوا ۳ پلاس و هواوی وای ۳ / وی ۵ ۲۰۱۸ همگی از نمایشگرهایی با نسبت ابعاد ۱۸:۹ مجهز خواهند بود. در قسمت پشتی این گوشی ها نیز یک ماژول دوربین دوگانه و اسکنر اثر انگشت قرار خواهد داشت؛ اگرچه دوربین دوگانه گوشی Y3/Y5 2018 متفاوت از دوربین دوگانه‌ای خواهد بود که در گوشی های نوا ۳ و نوا ۳ پلاس به کار می‌رد. همچنین مدل وای ۳ یا وای ۵ به دوربین سلفی تک لنزی تجهیز شده است، در حالی که گوشی های خانواده Huawei Nova 3 از دوربین دوگانه سلفی نیز بهره‌مند هستند. به نظر می‌رسد تمام این گوشی ها از دو سیم کارت پشتیبانی کرده و به صورت پیشفرض به رابط کاربری EMUI 8.0 مبتنی بر اندروید ۸ اوریو تجهیز شده باشند.