تکنولوژیک نیوز

بازی Call of Duty و نسخه جدید

بازی کال آو دیوتی (Call of Duty) را می توان پر طرفدار ترین ژانر شوتر اول شخص در جهان دانست که در غیاب رقبای قدیمی، در حال یکه تازی است. خبر خوش برای علاقمندان به Call of Duty، این است که اکتیوژن در جریان چهارمین کنفرانس مالی خود، خبر توسعه و برنامه نویسی نسخه جدید بازی Call of Duty را اعلام کرد.

بازی جدید Call of Duty در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. تیم Treyarch توسعه دهنده Black Ops استودیویی است که نسخه بعدی این بازی را تولید خواهد کرد و طبق اظهارات شرکت، فصل بعدی داستان حماسی در سال میلادی جاری و ۳ ماهه پایانی این سال تولید و عرضه خواهد شد. هنوز نام این نسخه اعلام نشده است؛ با این وجود مسئولیت توسعه بر عهده تیم Treyarch است که احتمالا نسخه ای به جز محیط جنگ جهانی دوم را معرفی خواهند کرد.

شایعات حاکی از آن است که با عنوان Black Ops 4 روبرو خواهیم بود که هنوز به طور رسمی تائید نشده است. Treyarch بازی Call of Duty Black Ops را در سال ۲۰۱۰ و Black Ops II را در سال ۲۰۱۲ معرفی کرد. پس از آن Call of Duty: Modern Warfare 3 و Call of Duty: Ghosts معرفی شد. بازی Call of Duty: WW2 رکورد فروش در کنسول های بازی شکسته است که البته همچنان برای فروش در بازار قرار دارد.