تکنولوژیک نیوز

نسخه EMUI 8.0 برای گوشی آنر ۹ و آنر ۸ پرو آپدیت شد

آپدیت EMUI نسخه ۸٫۰، رابط کاربری جدیدی را به همراه اندروید اوریو در اختیار کاربران می‌گذارد، باخبر شدیم آپدیت EMUI 8.0 برای آنر ۹ و آنر ۸ پرو از راه رسیده است.

برند آنر تایید کرد که بعضی از گوشی‌های این برند میزبان آپدیت EMUI 8 خواهند بود. این آپدیت رابط کاربری جدیدی را در کنار جدیدترین نسخه اندروید اوریو در اختیار کاربران این گوشی‌ها قرار خواهد داد.

در همین راستا دفتر برند آنر، مستقر در فرانسه، اعلام کرد که گوشی‌های آنر ۹ و آنر ۸ پرو، اولین گوشی‌هایی از برند آنر هستند که میزبان این آپدیت EMUI 8 خواهند بود.

لازم به ذکر است که در کنار این گوشی‌ها، برند آنر تایید کرده که آنر ۷X و آنر ۸ نیز در ماه‌های آینده میزبان این آپدیت جدید خواهند بود. ناگفته نماند که هنوز مشخص نیست آنر ۸ با این آپدیت جدید میزبان اندروید اوریو خواهد بود اما چنین فرآیندی چندان هم دور از ذهن نیست.

از آنجایی که خبر انتشار آپدیت EMUI 8 از جانب دفتر آنر در فرانسه منتشر شده است به احتمال زیاد در یکی دو روز آینده کاربران اروپایی گوشی‌های آنر ۹ و آنر ۸ پرو میزبان آپدیت EMUI 8 خواهند بود و در عرض هفته‌های آینده کاربران این گوشی‌ها در سایر کشورها نیز طعم این آپدیت EMUI 8 را خواهند کشید.