تکنولوژیک نیوز

گلکسی J3 استار و گلکسی J7 استار نام‌ گوشی‌های جدید سامسونگ

کمپانی سامسونگ اسمارت‌فون‌های گلکسی خود را در سه دسته جامع دسته‌بندی می‌کند. سری S که مخصوص پرچمداران این کمپانی است، سری A که به میان‌رده‌های پرقدرت این شرکت تعلق دارد و سری J که به اعضای میان‌رده‌ رو به پایین‌ اطلاق می‌شود. ظاهرا قرار است دو مدل جدید به نام‌های گلکسی J3 استار و گلکسی J7 استار به اعضای سومین سری یاد شده افزوده شود.

مطابق اطلاعات فاش شده از دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده، ظاهرا قرار است که سری J سامسونگ اعضای جدید به خود ببیند که اندازه بزرگی دارند. علامت تجاری ثبت شده توسط کره‌ای‌ها نشان می‌دهد که به زودی باید شاهد ورود دو نمونه جدید با نام‌هایگلکسی J3 استار و گلکسی J7 استار به سبد محصولات سامسونگ باشیم.

به نظر می‌رسد که پسوند “استار” قرار است به جمع دیگر پسوندهای (زیرسری) محصولات سامسونگ مانند پرو، پرایم، مکس، Ace و Nxt ملحق شود. در این‌که دو مدل مذکور معرفی خواهند شد هیچ شکی وجود ندارد اما از آن‌جایی که واژه استار به معنای ستاره بوده و این اجرام در آسمان‌ها قابل مشاهد هستند، می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های گلکسی J3 استار و گلکسی J7 استار از دیگر همتایان سری J اندازه بزرگ‌تری داشته باشند.