تکنولوژیک نیوز

بررسی حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۸ و مقایسه از نظر نسبت نمایشگر به بدنه

سامسونگ سال گذشته با ارایه گلکسی اس ۸ و نمایشگر جذابش که به آن “Infinity Dispaly” می گفت، توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد و می توان گفت زیباترین نمای جلو را در بین رقبا داشت. متاسفانه قاب پشتی گلکسی اس ۸ به دلیل حسگر اثرانگشتی که مشخصا در جهت سوق دادن کاربر به استفاده از حسگر عنبیه چشم، در نقطه کرنر قرار گرفته بود جز نکات ضعف مشخص این دستگاه به شما می رفت. حال گویا سامسونگ در گلکسی اس ۹ متمرکز بر قاب پشتی و تصحیح مورد مذکور است اما توجه زیادی به قاب جلویی نداشته! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۸ از نظر نسبت نمایشگر به بدنه و حاشیه نمایشگر را داشته باشیم.

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس 9

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۹

تصاویر بالا ار روی رندرهای دو دستگاه بررسی شده است. گلکسی اس ۸ با نسبت نمایشگر به بدنه ۸۶٫۲٪ و گلکسی اس ۹ با نسبت نمایشگر به بدنه ۸۵٫۳٪ در کنار یک دیگر قرار گرفته اند. قطعا اندازه گیزی نسبت نمایشگر به بدنه از روی رندر غیر رسمی داده خیلی صحیحی را به ما نمی دهد آن هم در شرایطی که نتایج اینقدر نزدیک به هم باشند.

پیش از این در طرح CAD لو رفته از گلکسی اس ۹+ و مقایسه آن با گلکسی اس ۸+ دیدیم که حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹+ حتی از گلکسی اس ۸+ کمتر است اما در این مقایسه Gsmarena که بر اساس رندرهای لو رفته انجام شده، نتیجه دیگری را شاهد هستیم.

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس 9+

نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی اس ۹+

به نظر می رسد در این مقایشه حاشیه های کناری نمایشگر تاثیر مشخصی در نتیجه خروجی داشته است. قبلا در ترنجی خواندیم که نمایی از نمایشگر اج گلکسی اس ۹ نشان می دهد که نباید نگران حاشیه زیاد شایعه قبلی بود. به هر حال تا عرضه رسمی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ باید منتظر بود و هنوز نمی توان اظهار نظر قطعی داشت.

نظر شما چیست؟ حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به چه شکل خواهد بود؟ این موضوع چقدر برای شما اهمیت دارد؟