تکنولوژیک نیوز

ویدیوی بررسی و مقایسه سرعت میت ۱۰ پرو و گلکسی نوت ۸

اگر اهل دنیای تکنولوژی باشید، به احتمال زیاد میت ۱۰ پرو و گلکسی نوت ۸ را می‌شناسید. دو گوشی برتر سال ۲۰۱۷ که از کمپانی‌های هواوی و سامسونگ می‌باشند و هر دو حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

تماشا کنید: مقایسه سرعت میت 10 پرو و گلکسی نوت 8

میت ۱۰ پرو یکی از بهترین گوشی‌های سال ۲۰۱۷ بود و هنوز هم با وجود وارد شدن به سال ۲۰۱۸، قدرت خود را حفظ کرده است. پردازنده کایرین ۹۷۰ یکی از بهترین پردازنده‌های موبایلی می‌باشد که متعلق به هواوی است و برای اولین بار در میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو استفاده شده است. شاید نسخه پایه میت ۱۰ از ۴ گیگابایت رم برخوردار باشد اما نسخه پرو این دستگاه دارای ۲ گیگابایت رم بیشتر است و این به معنای انجام مالتی تسک بهتر می‌باشد.

از طرفی دیگر گلکسی نوت ۸ یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ است که همانند نسخه پرو میت ۱۰ دارای ۶ گیگابایت رم است و با استفاده از آن می‌توانید کار‌های زیادی انجام دهید.

پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵ به طور قطع یک پردازنده پر قدرت است که می‌تواند همانند میت ۱۰ پرو از پس اجرای هر برنامه‌ای برآید و شما مشکلی با انجام بازی یا پرداختن به امور روزمره خود با این گوشی تا سالیان سال نخواهید داشت.

اما مهم‌ترین اختلاف میت ۱۰ پرو و گلکسی نوت ۸ قیمت این دو است که واقعا در بازار ایران این موضوع قابل اهمیت است.