تکنولوژیک نیوز

انتشار بعضی از مشخصات صفحه‌نمایش Xperia XZ2 Pro

برای مدتی است که ما منتظر رونمایی از دستگاهی خاص توسط سونی هستیم البته اگر به یاد داشته باشید، مدیر سونی اعلام کرد که قصد رقابت به صورت فعلی در بازار داغ اسمارت‌فون‌ها را ندارد و ترجیح میدهد با تمرکز بر روی کیفیت دستگاه‌های قابل قبولی را در بازار عرضه کند. چند شایعه در مورد Xperia XZ2 Pro منتشر شد و در بنچمارکی لو رفته شاهد بعضی از مشخصات مربوط به صفحه‌نمایش آن هستیم. در ادامه همراه باشید.

اولین نکته در مورد این دستگاه این است که از نسخه اندروید ۸.۱ اوریو استفاده می‌کند. رزولوشن نوشته شده در این تست برای صفحه نمایش سایز ۴۲۴ در ۸۴۸ پیکسل را نشان می‌دهد! نمی‌توان رزولوشن دقیق صفحه را متوجه شد اما نکته‌ای که در این میان است، نسبت صفحه است که برابر با ۲:۱ یا به عبارتی ۱۸:۹ است. این نسبت تشابه زیادی به LG G6 و Galaxy S8 دارد.

از بقیه مشخصات چه خبر؟ متاسفانه اطلاعات زیادی را نمی‌توان از تصویر فوق برداشت کرد. تصور ما این است که با دستگاهی با زبان طراحی نسل‌های قبل اما با حاشیه‌های به مراتب کمتر رو به رو باشیم. هر چه باشد هم سری XZ است و هم نسل دوم و هم پسوند Pro دارد نظر شما چیست؟ شما چه برداشتی دارید؟