تکنولوژیک نیوز

مشخصات و اطلاعات منتشر شده از گوشی اچ‌تی‌سی U12

انتظار می‌رود شرکت HTC نیز مانند بسیاری دیگر از شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند، در هفته‌های آتی از گوشی پرچم‌دار جدید خود رو‌نمایی نماید.

احتمالا این گوشی، اچ‌تی‌سی U12 خواهد بود که تا به امروز شایعات بسیاری در مورد آن شنیده‌ایم. در حالی که هنوز خود شرکت اخبار رونمایی این گوشی جدید را تایید نکرده است، شایعه جدیدی در مورد U12 منتشر شده که ادعا می‌کند عرضه این گوشی در بهار امسال از شهر نیویورک آغاز خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد مشخصات این گوشی در دسترس نیست اما بدون شک در صورت معرفی، به عنوان یک گوشی پرچم‌دار تولید خواهد شد و بنابراین می‌توان انتظار داشت که مغز پردازشی جدید اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام در این گوشی قرار بگیرد.

به علاوه تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که می‌توان از یک گوشی رده بالا سال ۲۰۱۸ مشاهده کرد از جمله صفحه نمایش بدون حاشیه نیز در آن وجود خواهد داشت. حتی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که احتمالا دوربین دوگانه نیز در پشت گوشی همانند دیگر رقبا تعبیه شده باشد.

گزارشات قبلی نشان می‌دهد که شانس معرفی گوشی HTC U12 در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ بسیار ضعیف است و رونمایی از آن در مراسم جداگانه‌ای در فصل بهار برگزار خواهد شد. این مسئله به این معناست که حداقل تا چند ماه آینده خبری از عرضه رسمی این گوشی پرچم‌دار نخواهد بود.