تکنولوژیک نیوز

تایید گوشی های هواوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس در تنا

پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس قرار است تا امسال را تبدیل به سالی بر شکوه برای هواوی کنند و حضور پردازنده کایرین ۹۷۰ نیز یکی از برگ برنده‌ی این دو دستگاه در بین دیگر گوشی‌های موبایل در سال ۲۰۱۸ خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گرفتن تاییدیه یکی از قدم‌های مهم برای یک شرکت سازنده موبایل، قبل از نهایی کردن محصول خود می‌باشد و هواوی نیز بلاخره تاییدیه تنا را برای دو گوشی پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس گرفته است. با اینکار هم باعث شده است تا یک قدم دیگر به معرفی رسمی این گوشی نزدیک‌تر شویم. صبر طرفداران این کمپانی نیز دیگر واقعا لب‌ریز شده و بعد از شاهکار میت ۱۰ حالا نوبت به پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس رسیده تا امسال، پر قدرت برای هواوی افتخار بیاورند.

جالب هست که بدانید این دو گوشی هنوز با نام مشخصی دیده نشده‌اند و تنا نیز اسم رمز این دو گوشی را EML و CLT قرار داده است و هر دو گوشی مورد نظر ما از تست‌های مورد نیاز برای ورود به بازار چین با موفقیت رد شده‌اند.

البته گوشی دیگری با اسم رمز Anne نیز از تست با موفقیت رد شده است که احتمال می‌دهیم همان پی ۲۰ لایتباشد که قرار است اینبار برخلاف نسل‌های قبل از دوربین دوگانه برخوردار باشد.

هواوی کار خوبی را در پیش گرفته است و موفقیت خوبی را برای خود رقم خواهد زد. کایرین ۹۷۰ یکی از بهترین پردازنده‌های هواوی خواهد بود که امسال را سالی باشکوه برای هواوی تبدیل می‌کند.