تکنولوژیک نیوز

استفاده از سنسور IMX363 سونی در دوربین گوشی Mi Mix 2S شیائومی

شیائومی می میکس ۲اس به زودی زود معرفی خواهد شد و اطلاعات بیشتری نیز از این گوشی تا روز معرفی منتشر خواهد شد و به تازگی اطلاعات سنسور مورد استفاده برای دوربین این دستگاه توسط فریمور‌های این گوشی مشخص شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

می میکس ۲اس بر اساس شایعاتی که منتشر شده به احتمال زیاد اولین تلفن‌همراهی باشد که از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده می‌کند و این یعنی شیائومی باید این گوشی را قبل از نمایشگاه MWC معرفی کند و از آنجایی که چیزی به نمایشگاه MWC نمانده باید به زودی زود شاهد حضور این غول شیائومی باشیم.

به غیر از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵، دیگر منابع تایید کرده‌اند که این گوشی از ۸ گیگابایت رم برخوردار خواهد بود که دیگر برای گوشی‌های چینی امری عادی شده است. از وان پلاس ۵ و ۵ تی تا شیائومی می ۶ و گوشی‌های دیگر چینی، ۸ گیگابایت رم دیگر چیز چشمگیری نیست.

صفحه نمایش این دستگاه ۶ اینچ خواهد بود که برای یک گوشی همراه واقعا مقدار زیادی است و به نظر نمی‌رسد کار کردن با یک دست با این گوشی راحت باشد و شما نیاز به استفاده از دو دست خود برای کارکردن خواهید داشت.

اما موضوع اصلی بحث ما به دوربین این گوشی برمیگردد که به تازگی فاش شده است از چه سنسوری استفاده خواهد کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از فریمور‌های این دستگاه، این گوشی از سنسور IMX363 سونی برای دوربین خود استفاده خواهد کرد و تازه این اولین گوشی سری Mi MIX خواهد بود که از دوربین دوگانه برخوردار است. همچنین این گوشی از هوش مصنوعی برخوردار خواهد بود و تمامی ویژگی‌های جالب رابط کاربری شیائومی در خصوص دوربین نیز برای این گوشی وجود دارند.