تکنولوژیک نیوز

سریع ترین موبایل سال ۲۰۱۷ کدام بود ؟ ویدیوی تست سرعت بین گوشی های ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ تقریبا دو ماهی هست که به پایان رسیده اما بحث سریع ترین موبایل سال ۲۰۱۷ هنوز پایان نیافته است. پرچمدارهای سال ۲۰۱۸ هنوز به بازار عرضه نشده اند و خیلی از کاربران دوست دارند بدانند سریع ترین موبایل سال ۲۰۱۷ کدام دستگاه است؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست سرعت بین آیفون X، گلکسی نوت ۸، پیکسل ۲ ایکس ال، وان پلاس ۵، هوآوی میت ۱۰ پرو و اسنشیال فون را ببینیم.

این تست سرعت هر چند با تست های دیگری که دیده ایم متفاوت است و خیلی دقیق نیست اما می تواند حقایق جالبی را برای ما افشا کند. خیلی از دستگاه های با بنچارک بالا وجود دارند، یکی از این دستگاه ها آیفون X است که در تست گیکبنچ حتی امتیاز چند هسته ای بالا ۱۰ هزار را کسب کرد! اما سوال اینجاست که آیا بنچمارک می تواند سرعت دستگاه را تضمین کند؟

در تستی که می بینید، چند برنامه و بازی اجرا شده، دستگاه ها عملکرد نزدیکی به یکدیگر دارند اما نتیجه کلی به صورت زیر است:

نتیجه تست سرعت (امتیاز کمتر-بهتر)

نتیجه تست سرعت (امتیاز کمتر-بهتر)

بدین ترتیب وان پلاس ۵ تی (Oneplus 5T) هنوز سریع ترین موبایل سال ۲۰۱۷ است. در مطلب در ترنجی خواندیم که وان پلاس ۵T پانصد دلاری سریع تر از آیفون ۱۰ هزار دلاری و اینجا مشخص می شود که هنوز دستگاه های دیگری هم سریع تر از آیفون x وجود دارند. رتبه دوم برای گلکسی نوت ۸ و رتبه سوم برای پیکسل ۲ ایکسل است. جایی که شاید بهینه سازی های گوگلی از پوسته نسبتا سنگین سامسونگ کمی کندتر ظاهر شده است. اسنشیال فون و آیفون X مشترکا در جایگاه ۴ و ۵ قرار می گیرند تا جایگاه ششم به پرچمدار هوآوی یعنی میت ۱۰ پرو برسد، دستگاهی که در اجرای بازی ها مشخصا مشکل داشت.