تکنولوژیک نیوز

ویدیو باز کردن هوم پاد (HomePod) و دیدن داخل آن

هوم پاد اپل (Apple HomePod) اسپیکر هوشمند بی سیم قدرت گرفته از سیری است که این روزها تازه به بازار عرضه شده و اگر سری به یوتیوب بزنید ویدئوهای فراوانی از آن خواهید دید. دو روز پیش در ترنجی خواندیم که هوم پاد اپل روی سطوح چوبی لکه به جای می گذارد و پاسخ اپل به چنین مسئله ای، این است: روی سطح دیگری بگذاریدش! یکی ویدیوهای جذاب پس از عرضه محصول آنباکس آن است اما نظرتان چیست که داخل محصول را هم ببینیم؟! پس در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم داخل هوم پاد (HomePod) چیست؟

همانطور که در ویدیو می بینید، با کالبدشکافی کاملا نابلدانه اما هیجان انگیز رو به رو بودیم. روکش هوم پاد موضوع خیلی مهمی نیست و می توانید آن را حتی جدا کنید! این موضوعی بود که من را شخصا متعجب کرد اما جالب تر اینکه وقتی پنل لمسی بالایی آن را جدا می کنید همچنان کار می کند اما زمانی که از هوم پاد را از وسط به دو نیم کنید دیگر نمی توان انتظار کار کردن آن را داشت!

بیشتر تمرکز وزن روی بخش بالایی بلندگو بود که ووفر آن قرار گرفته است. همچنین هفت توییتر روی بخش پایینی هوم پاد قرار گرفته و صدا کامل خروجی را تشکیل می دهند. جالب اینکه کابل برق هوم پاد از بیرون به راحتی قابل جداکردن نیست اما وقتی به این شکل باز کنید، خیلی راحت از یک سوکت جدا می شود!