تکنولوژیک نیوز

رونمایی گوشی نوکیا ۸ پرو با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵

نوکیا دارد به روز‌های اوج خود برمی‌گردد و اینبار نمی‌خواهد به هیچ وجه ریسک کند و سعی در انجام دادن کار‌ها به بهترین نحو ممکن را دارد. این بار نیز نوکیا ۸ پرو سر تیتر شایعات شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نوکیا یکی از تولید‌کننده‌های گوشی‌های لوکس و زیبا بود که برای مثال می‌توان از نوکیا لومیا ۱۰۲۰ مثال زد که گوشی‌ای زیبا از نظر طراحی بود. یا مثال دیگر آن لومیا ۸۳۰ و لومیا ۹۳۰ هستند که با طراحی زیبای خود دل هر کاربری را می‌بردند. اینبار نیز نوکیا می‌خواهد از زبان طراحی چند وقت پیش برای رونمایی از یک گوشی جدید استفاده کند که بنابر شایعات این گوشی نوکیا ۸ پرو خواهد بود.

اسنپدراگون ۸۴۵ چند وقت پیش توسط کوالکام معرفی شد که از نظر قدرت، عملکرد عالی نسبت به ۸۳۵ دارد و شاید شما را ترغیب به عوض کردن موبایلتان کند. این پردازنده در نوکیا ۸ پرو استفاده خواهد شد ولی این مورد نیز همانند دیگر موارد شایعه می‌باشد و شاید احتمال درست بودن آن ۰ درصد باشد.

حتما شایعات رونمایی گوشی ۵ دوربینه نوکیا را شنیده‌اید و خوانده‌اید. این گوشی قرار بود که نام نوکیا ۱۰ را برای خود به ثبت برساند ولی ظاهرا نوکیا این عدد را برای یک گوشی بهتر نگه داشته است و اسم گوشی ۵ دوربینه خود را بنابر شایعات، نوکیا ۸ پرو گذاشته است.

از نظر طراحی به غیر از شکل دوربین، طراحی نوکیا ۸ پرو همانند نوکیا ۹ خواهد بود. سنسور اثر انگشت این دستگاه در طرح مفهومی منتشر شده دقیقا شبیه به نوکیا ۹ می‌باشد و مابقی طراحی پشتی دستگاه نیز یکی است.