تکنولوژیک نیوز

معرفی پر فالوئرترین کاربران اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرطرفدار برای اشتراک گذاری عکس و فیلم است. این پلتفرم به کاربران اجازه میدهد تصاویر خود را به صورت آنلاین با دوستان و دنبال کنندگان‌شان به اشتراک بگذارند. این شبکه اجتماعی ۵ ماه پیش اعلام کرده بود بیش از هشتصد میلیون کاربر ماهانه فعال دارد. دیروز نیز در خبرها دیدیم که محبوبیت این برنامه در ایران نیز بسیار زیاد است و طبق آمار وب سایت Statistic ایران ۲۴ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد و در رده بندی جهانی در رتبه هفتم قرار گرفته است. (معرفی پر فالوئرترین کاربران اینستاگرام)

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران اینستاگرامی چه کسانی را بیشتر از دیگران دنبال می کنند و محبوب ترین حساب های این شبکه متعلق به چه کسانی است. در ادامه این مطلب با هم نگاهی میندازیم به محبوب ترین اکانت های اینستاگرام:

رتبه حساب کاربری تعداد فالوئر
۱ اینستاگرام ۲۳۲ میلیون
۲ سلنا گومز ۱۳۳ میلیون
۳ کریستیانو رونالدو ۱۲۱ میلیون
۴ آریانا گراند ۱۱۷ میلیون
۵ بیانسه ۱۱۱ میلیون
۶ کیم کارداشیان ۱۰۸ میلیون
۷ تیلور سوئیفت ۱۰۶ میلیون
۸ کایلی جنر ۱۰۴ میلیون
۹ دواین جانسون (The Rock) ۱۰۰ میلیون
۱۰ جاستین بیبر ۹۷٫۱ میلیون

 

پس از اکانت رسمی اینستاگرام، سلنا گومز خواننده و بازیگر آمریکایی با ۱۳۳ میلیون دنبال کننده، محبوب ترین اکانت در شبکه اجتماعی اینستاگرام به حساب می آید. مخاطبان اینستاگرام عمدتاً جوان هستند و داده های گزارشات اخیر ایالات متحده نشان میدهد که نیمی از کابران اینستاگرام کمتر از ۳۵ سال سن دارند. در بهار سال ۲۰۱۷ مشخص شد که این شبکه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان نوجوان و جوانان است. برندها تولید کننده پوشاک و مرتبط با مد نیز در این شبکه بسیار محبوب اند. به عنوان مثال برند Nike بیش از ۷۶ میلیون فالوئر دارد. از دیگر برندهای مد محبوب در این شبکه اجتماعی می توان به H&M، ویکتوریا سیکرت و Nike Football اشاره کرد.