تکنولوژیک نیوز

واگذاری مدیریت رایتل از سوی تامین اجتماعی

شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، تصمیم جدیدی برای واگذاری مدیریت رایتل دارد. این سازمان با پیمان مدیریت و به عبارتی برون سپاری آن موافقت کرده است.

به گزارش تکراتو و به نقل از تسنیم، شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی که یکی از بزرگترین هلدینگ‌های کشور است، فراخوانی را برای واگذاری مدیریت اجرایی اپراتور تلفن همراه رایتل در قالب پیمان مدیریت منتشر کرده است.

این شرکت قصد دارد تا در چارچوب رعایت قوانین و مقررات حاکم و همچنین در جهت اصلاح ساختارهای مدیریت رایتل به عنوان اپراتور سوم همراه، توانمندکردن این بنگاه اقتصادی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های این اپراتور، اداره اجرایی آن را در قالب قرارداد پیمان مدیریت به مدت سه سال به اشخاص واجد صلاحیت واگذار کند. واگذاری به شرح بندهای زیر خواهد بود:

  • اشخاص حقیقی یا حقوقی که پیشنهاد دهنده‌ی مدیریت رایتل خواهند بود، باید دارای توان مالی مناسب باشند و همچنین از تابعیت ایران نیز برخوردار باشند.
  • اشخاص حقیقی درخواست دهنده باید تجربه مدیریت عاملی اپراتورهای سراسری موبایل را حداقل به مدت سه سال داشته باشند.
  • اشخاص حقوقی (غیر از اپراتورهای صاحب پروانه از رگولاتوری) درخواست دهنده باید یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت مورد نظر باشند و تجربه مدیریت عاملی اپراتورهای سراسری موبایل، حداقل به مدت سه سال را داشته باشند.

جزئیات شرکت در فراخوان واگذاری مدیریت رایتل

براساس فراخوان منتشر شده در مورد واگذاری مدیریت رایتل ، لازم است تا اشخاص واجد صلاحیت حداکثر در مدت زمان یک هفته کاری، اسناد و مدارکی که مورد نیاز است را همراه با پیشنهادات فنی (پاکت شامل تعهدات در حوزه‌های رشد تعداد مشترک، افزایش درآمد و رشد سود عملیاتی) و مالی (پاکت حق الزحمه متغیر براساس شاخص‌های رشد تعداد مشترک، افزایش درآمد و رشد سود عملیاتی و حق الزحمه ثابت) خود، به آدرس تهران، خیابان گاندی، کوچه سوم پلاک ۱۱ تحویل و رسید اخذ نمایند.

همچنین لازم به ذکر است که، در صورتی که تمامی وظایف محول شده به درستی انجام گیرد و کارفرما از پیمانکار رضایت کامل داشته باشد، قرارداد واگذاری مدیریت رایتل ، به مدت پنج سال با رضایت طرفین قابل تمدید خواهد بود. اما در صورتی که تعهدات و وظایف به درستی انجام نشود،  کارفرما پس از گذشت یک سال می‌تواند قرارداد را فسخ نماید.

تصمیم تامین اجتماعی برای واگذاری مدیریت رایتل