تکنولوژیک نیوز

انتشار تصاویری واقعی از شیائومی Mi 7

شیائومی تایید کرده است که رونمایی از یک اسمارت‌فون جدید به نام می میکس ۲S را در تاریخ ۲۷ مارس انجام خواهد داد. بنابراین حالا که زمان رونمایی از پرچم‌دار قدرتمند بعدی شیائومی را می‌دانیم، نوبت به جانشین می ۶ رسیده است تا به عنوان یک پرچم‌دار برای آینده خودنمایی کند.

به‌تازگی تصاویری واقعی از یک اسمارت‌فون ناشناس مربوط به شیائومی منتشر شده است که گفته می‌شود مربوط به شیائومی Mi 7 است.

همان‌طور که مشخص است طراحی این تلفن‌همراه نشان دهنده حرفه‌ای و سطح بالا بودن آن است. در این طراحی می‌توانیم نمایشگر تقریبا بدون حاشیه را مشاهده کنیم و در بخش پشتی نیز از یک کیس کاملا براق استفاده شده است. نمایشگر مورد استفاده در این تلفن همراه در بخش‌هایی کناری و پایینی کاملا بدون حاشیه بوده و در بخش بالایی میزان اندکی حاشیه را مشاهده می‌کنیم که میزبانی سنسورهای مورد نیاز را برعهده دارد. گوشه‌های این اسمارت‌فون کمی انحنا دارند و حتی می‌توان گفت که این انحنا به قاب پشتی اسمارت‌فون متمایل است.

نسخه موجود در این تصویر رنگ آبی می ۷ را به نمایش می‌گذارد، نکته قابل توجه در مورد کیس پشتی، براق بودن بیش از حد آن است به طوری‌که می‌تواند طراحی موجود در پرچم‌داران اچ‌تی‌سی را در ذهن تداعی کند. تمامی کلیدهای سخت افزاری لازم در لبه سمت راست قرار گرفته‌اند. از دیگر اجزای بخش پشتی می‌توان به دوربین دوگانه اشاره کرد که در میان دو سنسور آن می‌توانیم فلاش LED را نیز مشاهده کنیم.

این نخستین بار نیست که طراحی به این شکل را برای شیائومی Mi 6، مشاهده می‌کنیم، پیش‌تر نیز رندرهایی را از این هندست مشاهده کرده‌ایم که طراحی مشابه‌ای را به نمایش می‌گذاشت. با این حال ممکن است این تصویر تنها یک شایعه باشد، زیرا آیکون‌های موجود در رابط کاربری با نمونه استاندارد MIUI تفاوت دارد و حتی از نظر ابعادی نیز چندان متناسب به نظر نمی‌رسد.