تکنولوژیک نیوز

ویدیوی آنباکس و بررسی ایسوس ذنفون ۵ (Asus Zenfone 5)

ایسوس ذنفون ۵ (Asus Zenfone 5) یکی از موبایل های ارزشمند معرفی شده در نمایشگاه MWC 2018 است که درباره آن در ترنجی خواندیم. نظر خیلی از کاربران درباره این دستگاه مثبت بود و ما هم فکر می کنیم اگر در رده قیمتی خوبی وارد شود می تواند توجه بیشتری را به خود جلب کند.

ایسوس طبق کمپین جدید خود که متمرکز بر عکاسی است روی جعبه ذنفون ۵ نیز عبارت We Love Photo را درج کرده است. بسته بندی به نظر کیفیت خوبی دارد و ایرادی به آن وارد نیست. لوازم جانبی همراه ایسوس ذنفون ۵ در رده خوبی قرار می گیرد که نیاز شما را به هزینه اضافه برطرف می کند. شارژر سریع همراه با دستگاه درون جعبه وجود دارد، هندزفری نسبتا به کیفیتی همراه آن است و البته دوباره طبق عادت ایسوس، یک قاب رایگان نیز درون جعبه همراه دستگاه ارایه می شود.

ایسوس ذنفون ۵ با نمایشگر کم حاشیه و زائده تصویر ارایه شده که می تواند برای خیلی از کاربران جذاب باشد. همچنین دوربین آن دوگانه بوده و دوربین دوم زاویه دید باز دارد. با توجه به رده قیمتی احتمالی زیر ۵۰۰ دلار برای این دستگاه و چیپست اسنپدراگون ۶۳۶ در کنار حافظه داخلی و رم ۶۴ و ۴ گیگابایتی به نظر می رسد که استقبال خوبی از آن به عمل بیاید.