تکنولوژیک نیوز

ترفند تغییر پس زمینه ویدئوهای ضبط شده با گوشی موبایل

امکان تغییر پس زمینه ویدئو های ضبط شده با گوشی فراهم شد. کاری که بسیاری کاربران همیشه مایل بودند تا بتوانند به سادگی آن را انجام دهند.

بسیاری از کاربران دوست دارند پس زمینه ویدئوهای خانگی که برای انتشار در اینترنت تهیه می کنند را به راحتی تغییر دهند، اما این کار مستلزم استفاده از نرم افزارهای پیچیده است.

تغییر پس زمینه ویدئوهای ضبط شده با گوشی

البته تمامی کاربران اینترنت هم از وقت و تخصص کافی برای ویرایش پیشرفته ویدئوهای تولیدی خود برخوردار نیستند، بنابراین یوتیوب با طراحی یک برنامه هوش مصنوعی که به صورت آنی کار می کند به افراد امکان داده تا در زمان ضبط ویدئو با گوشی هوشمند پس زمینه آن را به دلخواه خود تغییر دهند.

امکان تغییر پس زمینه ویدئوهای ضبط شده با گوشی توسط گوگل به طور آزمایشی از طریق بخش استوری های برنامه موبایلی یوتیوب در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. تغییر پس زمینه ویدئوهای ضبط شده از این طریق بسیار ساده است و کافیست کاربران با لمس بخش پس زمینه ویدئو با انگشت از بین ۱۰ هزار تصویر در دسترس یکی را انتخاب کنند. هوش مصنوعی این برنامه می تواند به خوبی تصاویر زمینه را از چهره فرد حاضر در ویدئو جدا کند و فایل نهایی را با دقت و کیفیت مناسب ارائه دهد.

تنظیم نور و رنگ و برخی جزئیات دیگر و همین طور باز تدوین ویدئو هم از طریق این برنامه هوش مصنوعی ممکن است. دقت این برنامه ۹۴.۸ درصد اعلام شده و زمان عرضه عمومی آن هنوز مشخص نشده است.