تکنولوژیک نیوز

معرفی ساعتی که پروژکتور به همراه دارد

شرکت هایر در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ از ساعتی که پروژکتور می شود ، رونمایی کرد. این ساعت قابلیت تبدیل شدن به ویدیو پروژکتور را دارد.

شرکت هایر (Haier) در کنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۱۸، از یک ساعتی که پروژکتور می شود ، رونمایی کرده است. این ساعت قادر است اطلاعات و محتوای مورد نیاز کاربر را بر روی پوست دست وی به نمایش بگذارد.

رونمایی از ساعتی که پروژکتور می شود !

طبق گفته‌های مدیران این شرکت، ساعت هوشمند مذکور قابلیت پخش و نمایش محتوای چند رسانه‌ای همچون برنامه‌های تلویزیونی و فیلم برروی سطح تخت و بزرگ را ندارد و نمی توان گفت که می‌تواند به طور کامل جای ویدیو پروژکتور را بگیرد. این ساعت هوشمند که آسو (Asu) نام دارد، در نوع خود کم نظیر و شگفت انگیز است و می‌تواند نقش مکمل را برای گوشی‌های هوشمند ایفا کند.

این ساعت قادر است تا اطلاعات صفحه نمایش را به شیوه‌ای متفاوت برروی مچ دست کاربر نمایش دهد. آسو به کاربران امکان می‌دهد تا متون و داده‌های مختلف مربوط به اپلیکیشن‌ها، پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی را در گوشی هوشمند خود و همچنین برروی مچ دست خود مشاهده کنند.

ساعتی که پروژکتور می شود

مزایای استفاده از ساعت هوشمند آسو

سازندگان این ساعت بر این باورند که خواندن پیام برروی پوست دست بسیار راحت‌تر از صفحه نمایش ساعت‌های هوشمند است که اندازه کوچکی دارند. هرچند که تحلیلگران و منتقدان معتقدند متون، تصاویر و پیام‌ها بر روی پوست دست از وضوح بالایی برخوردار نیستند اما به طور کلی نباید انتظار بالایی از ویدیو پروژکتور داشت.

در حال حاضر هنوز اطلاعات و جزئیات دقیقی از تاریخ عرضه و قیمت نهایی این محصول در دسترس نیست اما گفته می‌شود که در سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد و البته باید گفت که عرضه آن تنها محدود به بازار چین است.