تکنولوژیک نیوز

عرضه آپدیت اندروید ۸ آنر ۷ ایکس (Honor 7X) در اروپا

آنر ۷ ایکس (Honor 7X) میان رده ترندی زیربرند هوآوی یعنی آنر است. این دستگاه نمایشگر کم حاشیه و دوربین دوگانه دارد که با بدنه آلومینیومی آن می توانید اطمینان خاطر بیشتری از همراه داشتنش داشته باشید. حال خبر می رسد که آپدیت اندروید ۸ آنر ۷ ایکس (Honor 7X) به صورت آزمایشی در اروپا عرضه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این خبر بیشتر بخوانیم.

آنر 7 ایکس

آنر ۷ ایکس

آنر ۷ ایکس (Honor 7X) با اندروید ۷ و رابط کاربری EMUI 5.1 عرضه شده است. هر چند از یک میان رده انتظار نداشتیم با اندروید ۸ عرضه شود اما اگراین چنین می شد، خوشحال تر بودیم. می دانستیم قرار است حدود ۲ ماه دیگر اندروید ۸ آنر ۷ ایکس رسما عرضه شود. در همین راستا آنر اعلام کرده علاقه مندان به تست اندروید ۸ آزمایشی برای آنر ۷ ایکس می توانند به روش زیر آن را دریافت کنند.

البته اندروید ۸ آزمایشی آنر ۷ ایکس فقط برای کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا عرضه شده و اگر رام یکی از این کشورها را دارید می توانید برنامه Beta هوآوی را نصب کنید و مسیر زیر را انجام دهید:

ابتدا وارد Huawei ID شوید و Personal > Join the project > Project available را انجام دهید. اندروید ۸ آزمایشی آنر ۷ ایکس (Honor 7X) به صورت OTA دانلود خواهد شد.