تکنولوژیک نیوز

تأیید دوربین سه‌گانه در تیزر رسمی هواوی P20

تا امروز اگر شما هم مانند ما از وجود دوربین سه گانه در گوشی آینده هواوی شک داشتید، حالا با دیدن این خبر دیگر نمی توان آن را شایعه و یا هنر تبلیغاتی هواوی دانست. با وجود آنکه تا این لحظه اطلاعات نسبتاً کاملی از پرچمداران آینده سری P در اختیار داریم، دوربین سه گانه یکی از نکات مبهم کار بوده که به طور دقیق مشخص نبوده آیا به واقعیت تبدیل می شود یا خیر. اما با عکسی که امروز از تیزر رسمی هواوی منتشر شده پاسخ این سوال احتمالاً مثبت خواهد بود.

اولین تیزرهای رسمی Huawei P20 در چین منتشر شده است و به نظر میرسد که P20 Pro گوشی ای خواهد بود که هم شکافی مشابه آیفون ۱۰ خواهد داشت و هم دوربینی ۳ گانه در عقب.

نکته دیگری که از این تیزر کشف شده است، گزینه های رنگی پی۲۰ پرو می باشد. این گوشی در رنگ های آبی و مشکی عرضه خواهد شد، هر چند که احتمالا گوشی های این سری، گزینه های رنگی بیشتری هم خواهند داشت. چرا که هواوی گزینه های رنگی متفاوتی برای گوشی های خود در بازار ارائه می کند؛ به عنوان مثال پرچمدار قبلی سری پی، P10 در شش رنگ متفاوت در بازار موجود می باشد.

همانطور که پیش تر در خبرها اعلام کرده ایم هواوی قصد دارد سه گوشی جدید سری پی را در ۲۷ مارس (۷ فروردین) در رویدادی در شهر پاریس فرانسه معرفی کند. در خصوص قیمت احتمالی این گوشی ها هم روز گذشته در وب سایت سخت افزار خبری منتشر شد، اما کماکان برای اطلاع از جرئیات دقیق این گوشی ها و تاریخ عرضه رسمی آنها در بازار باید تا زمان معرفیشان صبر کنیم.

به روزرسانی:

هواوی در صفحه رسمی توئیتر خود رویداد ۲۷ مارس را یادآوردی کرد. در تیزری کوتاهی که این صفحه به اشتراک گذاشته است، می توان حدس زد که دوربین سه گانه هواوی پی۲۰ پرو به صورت افقی در پشت گوشی جای خواهند گرفت.