تکنولوژیک نیوز

ویدیوی تست سقوط گلکسی اس ۹ پلاس و آیفون X

گوشی های شیشه ای، ارتفاع های کم و شکستن های عجیب! این اتفاقی است که شاید برای خیلی از ما رخ داده باشد اما با توجه به آن چیزی که در تست ها می بینیم، انتظارش را نداریم! حقیقت این است که این تجارب تلخ عموما پس از چندین بار زمین خوردن به وجود می آید اما این تست ها برای اولین بار موبایل را به زمین می زنند! 

سامسونگ در جهت قوی تر شدن کیفیت ساخت گلکسی اس ۹ از شیشه ای استفاده کرده که ۱٫۲ برابر ضخیم تر از شیشه استفاده شده در گلکسی اس ۸ (دلیل اصلی افزایش ضخامت گلکسی اس ۹) است و این به ما انتظار عملکرد قوی تر نسبت به گلکسی اس ۸ را می دهد. اینجا اما تست سقوط گلکسی اس ۹+ در مقابل آیفون X را شاهد هستیم و می خواهیم ببینیم پرچمدارهای جدید سامسونگ و اپل در مقابل زمین خوردن چقدر مقاومند!

به صورت کلی می توان عملکرد مشابه را دید که در سقوط از ارتفاع بلند به اندازه قد شخص احتمال شکستن بالاست اما در سقوط از دیگر ارتفاع ها می توان امیدوار بود که دستگاه نشکند اما اگر این شرایط تکرار شود، احتمالا شاهد شکستن خواهیم بود. پیش از به پایان بردن مطلب باید ذکر کنیم که خطوط سبز روی نمایشگر آیفون X دیده شده به دلیل تست های ضد آب بودن دستگاه ایجاد شده و ارتباطی به تست سقوط ندارد، این موضوع را انجام دهنده تست عنوان می کند. البته نمی دانیم در انتهای ویدیو چرا فقط آیفون X را تست می کند و گلکسی اس ۹+ تست نمی شود!

نظر شما چیست؟ فاکتور مقاومت در برابر ضربه چقدر برای شما اهمیت دارد؟ دلتان برای موبایل های آلومینیومی تنگ نشده است؟