تکنولوژیک نیوز

انتشار اندروید ۸ برای گوشی اچ‌تی‌سی یو الترا

سال پیش در ماه آگوست اچ‌ تی سی به صورت رسمی اعلام کرد که به طی چند ماه اخیر بروزرسانی اندروید ۸ را برای پرچمدار‌های خود منتشر می‌کند. اچ‌تی‌سی یو الترا یکی از پرچمدار‌های این کمپانی بود که هنوز اندروید ۸ را دریافت نکرده بود ولی بلاخره بروزرسانی اندروید برای این گوشی نیز منتشر شد.

یو ۱۱ الترا یکی از بهترین گوشی‌های اچ تی سی به حساب می‌آید و سخت افزار استفاده شده در این دستگاه نیز به قدری کافی است که از پس اجرای تمامی قابلیت‌‌های اندروید ۸ برآید. ۴ گیگابایت رم و پردازنده قدرتمند اسنپدراگون ۸۲۱ از پس اجرای قابلیت‌هایی مثل “دو برنامه به صورت همزمان ” بر می‌آیند و شما نباید نگرانی از بابت اجرای قابلیت‌های اندروید ۸ داشته باشید.

اچ تی سی به صورت پیشفرض این گوشی را با اندروید ۷ وارد بازار کرد و همانطور که گفتیم قول انتشار بروزرسانی اندروید ۸ را برای این دستگاه داد و امروز متوجه شدیم که این بروزرسانی در دو نسخه با شماره‌های “۲٫۱۹٫۴۰۰٫۱” و “۲٫۱۹٫۷۰۹٫۲” برای بسیاری از کاربران یو ۱۱ الترا منتشر شده.

حجم این دو آپدیت به ترتب ۱٫۳۲ و ۱٫۵۸ گیگابایت می‌باشد که به غیر از اندروید ۸ دارای بسته امنیتی ماه ژانویه نیز هستند. بهبود‌های فراوانی در این نسخه برای این گوشی در نظر گرفته شده است و مشکلات زیادی که در اندروید ۷ برای این گوشی وجود داشت نیز در این آپدیت حل شده است.

آیا شما هم یو ۱۱ الترا دارید؟ بروزرسانی را دریافت کرده‌اید؟