تکنولوژیک نیوز

معرفی گوشی هوآوی Y9 2018 با ۴ دوربین و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری

هوآوی میان رده های خوبی را معرفی کرده است، هوآوی میت ۱۰ لایت (Mate 10 Lite) یا هوآوی پی اسمارت (P Smart) از جمله بهترین گزینه ها هستند اما گویا هوآوی نمی خواهد جایی متوقف شود و همچنان دستگاه هایی شبیه به هم را معرفی می کند! امروز هوآوی Y9 2018 رسما معرفی شد، دستگاهی با ۴ دوربین، باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری و نمایشگر بسیار کم حاشیه که می تواند جذاب باشد اما تکراری است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با هوآوی Y9 2018 بیشتر آشنا شویم.

هوآوی Y9 2018

هوآوی Y9 2018

هوآوی Y9 2018 خیلی شبیه به میت ۱۰ لایت (Mate 10 Lite) است اما با این تفاوت که حافظه داخلی و حافظه رم آن فقط در حجم ۳۲ و ۳ گیگابایت موجود است. نمایشگر ۶ اینچی کم حاشیه با نسبت تصویر ۱۸:۹ و رزلوشن FHD برای نمایش محتوا در نظر گرفته شده که خیلی ترندی و به روز است.

دوربین اصلی و سلفی دوگانه هستند و دقیقا همان چینش ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی برای دوربین اصلی و ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی برای دوربین سلفی در نظر گرفته شده است. چیپست کایرین ۶۵۹ که در بسیار از موبایل های میان رده هوآوی و آنر به رفته است نیز در هوآوی Y9 2018 استفاده شده که می تواند خروجی خوبی را برای رده قیمتی خود ارایه کند.

خوشبختانه اندروید ۸ و EMUI 8 با هوآوی Y9 2018 ارایه می شود و این برای یک میان رده نکته مثبت خوبی است. در نهایت باید به باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری آن اشاره کرد که می تواند عمر باتری خوبی را برای هوآوی Y9 2018 رقم بزند.

قیمت هوآوی Y9 2018 حدود ۲۰۰ یورو عنوان شده که می تواند در حدود قیمتی ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان به بازار کشورمان وارد شود و برای این حدود قیمت می توان دستگاه جذابی باشد. نظر شما چیست؟