تکنولوژیک نیوز

حضور سامسونگ گلکسی جی ۸ پلاس با اسنپدراگون ۶۲۵ در گیک‌بنچ

سری جی سامسونگ چند سالی است که تبدیل به یکی از بهترین سری‌های میان‌رده برای افرادی که کار‌های عادی خود را با تلفن همراه انجام می‌دهند شده است اما مشخصات سخت افزاری گوشی‌های سری جی با توجه به قیمت‌شان مقداری ضعیف بود ولی ظاهرا امسال خبری از این موضوع نیست و سامسونگ بخش میان‌رده خود را جدی‌تر از قبل گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.گلکسی جی ۸ یکی از گوشی‌هایی است که سامسونگ قصد معرفی از آن را امسال دارد و بنابر همین تست‌های این گوشی نیز بعد از شایعات و مشخصات نامعتبر منتشر شده است.

چند وقت پیش جی ۸ با پردازنده اگزینوس ۷۸۷۰ در گیک‌بنچ دیده شده بود ولی اینبار پردازنده این موبایل تغییر کرده و به اسنپدراگون ۶۲۵ تغییر وضعیت داده است. شاید این نسخه از جی ۸ مدل بالاتر این گوشی یا همان جی ۸ پلاسباشد که با مقدار رم بیشتر و پردازنده بهتر قرار است در کنار برادر کوچک‌تر خود معرفی شود.

گلکسی جی ۸ که با شماره مدل J805G در تست گیک‌بنچ حضور پیدا کرده است دارای ۴ گیگابایت رم است که حدود یک گیگابایت از چیزی که قبلا در گیک‌بنچ مشاهده شده بود بیشتر است. هر دو پردازنده دارای ۸ هسته پردازشی هستند که از این بابت هر دو را یکسان نشان می‌دهد اما از نظر سرعت پردازش هر دو کمی باهم اختلاف دارند و سرعت پردازنده اگزینوس ۷۸۷۰ در حدود ۱٫۶ و اسنپدراگون ۶۲۵ حدود ۱٫۸ گیگاهرتز می‌باشد.