تکنولوژیک نیوز

رویت ایسوس ذن‌فون ۵ مکس با تراشه اسنپدراگون ۶۶۰ در گیک‌بنچ

کمپانی ایسوس دو هفته پیش در جریان برگزاری کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون از گوشی‌های جدید سری ذن‌فون رونمایی کرد. ایسوس ذن‌فون ۵z، ایسوس ذن‌فون ۵ و ایسوس ذن‌فون ۵ لایت سه عضوی بودند که چندی پیش معرفی شدند اما هیچ‌کس حرفی درباره گوشی جدید این سری نزد. ایسوس ذن‌فون ۵ مکس عضو جدیدی است که وجودش را با حضور در گیک‌بنچ ثابت کرد.

با آن‌که وجود این گجت در واقعیت تقریبا به اثبات رسیده است، اما هنوز شاهد معرفی رسمی آن نبوده‌ایم. پس از آن‌که این مدل جدید توانست تاییدیه‌های مرتبط با وای‌فای را کسب کند، حالا پای به میدان بنچمارک گیک‌بنچ گذاشته تا عیار قدرت پردازشی آن مورد سنجش قرار گیرد. ایسوس ذن‌فون ۵ مکس با شماره مدل ASUS_X00QD مهمان جدید گیک‌بنچ بوده است.

همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، گیک‌بنچ اطلاعات زیادی درباره مشخصات سخت‌افزاری این هندست در اختیار ما قرار نداده است. با این حال دیوایس مورد بحث ما به تراشه اسنپدراگون ۶۶۰ مجهز بوده و ۴ گیگابایت رم برای آن در نظر گرفته شده است. این اسمارت‌فون توانسته با تراشه قدرتمند خود در بخش تک‌هسته و چند هسته‌ای امتیازهای ۱۵۱۸ و ۵۳۸۶ را کسب کند که نشان از قدرت بالای آن دارد.

مطابق انتظار، اندروید ۸ اوریو این مجموعه را رهبری خواهد کرد. این‌ها تنها اطلاعاتی است که در حال حاضر از ذن‌فون جدید ایسوس در اختیار داریم اما روزهای آینده اخبار بیش‌تری درباره این گجت دوست‌داشتنی خواهیم شنید.