تکنولوژیک نیوز

ویدیوی رسمی هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20)

می دانیم هوآوی دو هفته دیگر یعنی ۷ فروردین پرچمدار جدید خود یعنی خانواده هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) را رونمایی خواهد کرد. پس از خیل عظیم شایعات منتشر شده درباره هوآوی پی ۲۰ حالا نوبت به انتشار تیزرهای رسمی این خانواده شده است. حالا تیزر رسمی هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) منتشر شده و در آن می بینیم که هوآوی توصیه می کند: روشن تر ببین، نزدیک تر ببین! در ادامه با ما همراه باشید تا این دو ویدیو کوتاه ۳۰ ثانیه ای را ببینیم.

 

می دانیم که یکی از اعضای خانواده هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) با ۳ دوربین عرضه خواهد شد. این عضو که احتمالا هوآوی پی ۲۰ پرو (Huawei P20 Pro) نام داشته باشد با دوربین سه گانه عرضه می شود و طبق این دو تیز یکی از آن ها قابلیت زوم و یکی برای عکاسی بهتر در شب یا شرایط نوری ضعیف استفاده می شود.

بدین ترتیب احتمالا هوآوی تصمیم گرفته است در کنار سیستم دوربین دوگانه خود یک دوربین سوم تله اضافه کند تا قابلیت زوم و تصاویر پرتره بهتر (به دلیل زوم و تله بودن لنز) ثبت شود. دو دوربین دیگر نیز یا با ترکیب یک دوربین تک رنگ و یک دوربین رنگی ارایه خواهد شد یا همانند چیزی که در Oneplus 5T دیدیم برای عکاسی در شرایط نوری ضعیف به کار خواهد رفت که به نظر ما احتمال حدس اولیه بیشتر است.

در پایان هر دو کلیپ نیز کلمه More را به ۳ حرف O می نویسد که این نیز خود یک سرنخ دیگر برای دوربین سه گانه است! نظر شما چیست؟‌