تکنولوژیک نیوز

انتشار به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گوشی‌های P10 و P10 پلاس

بیش‌تر خبرهای چند روز اخیر مربوط به گوشی‌های خانواده هواوی P20 بوده است. این محصولات مدرن به طور پیش‌فرض از اندروید ۸.۱ اوریوبهره‌مند خواهند بود. علی‌رغم آن‌که تنها چند روز به معرفی پرچمداران جدید باقی مانده، این کمپانی چینی اندروید اوریو را برای گوشی‌هایهواوی P10 و P10 پلاس منتشر کرده است.

هواوی از حدود دو ماه پیش برنامه بتای اندروید اوریو را بر روی این دو گوشی آغاز کرده بود و حالا نسخه عمومی آن را به کاربران عرضه کرده است. تاییدیه این خبر از صفحه فیلیپینی هواوی در فیس‌بوک اعلام شد. هنوز خبر یا گزارشی درباره تغییرات اعمال شده در این نسخه ارائه نشده است. با این حال کاربران می‌توانند تمامی تغییرات موجود در این نسخه از اندروید را پس از دریافت اعلان به‌روزرسانی جدید بر روی دستگاه‌های خود مشاهده کنند.

با توجه به این‌که به‌روزرسانی یاد شده به صورت OTA عرضه می‌شود، کاربران تا لحظه دریافت نوتیفیکیشن مربوطه باید صبور باشند. اگرچه این خبر موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران این شرکت چینی خواهد شد، اما مطمئنا کاربران محصولات هواوی از شنیدن اخبار گوشی‌های سری P20 هیجان‌زده‌تر می‌شوند. گوشی‌های هواوی P20، هواوی P20 پرو و هواوی P20 لایت روز هفتم فروردین به طور رسمی معرفی می‌شوند و حداقل یکی از این گوشی‌ها (که احتمالا نسخه پرو خواهد بود) دوربین سه‌گانه خواهد داشت.