تکنولوژیک نیوز

عرضه رسمی آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸

حدودا دو ماه پیش بود که گلکسی نوت ۸ وارد برنامه آپدیت آزمایشی اندروید ۸ شد و حالا یعنی حدودا ۲ هفته پیش از قولی که سامسونگ برای ارایه رسمی آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸ داده بود، کاربری در فرانسه آپدیت اندروید ۸ خود را دریافت کرده و جالب اینکه این آپدیت در مرحله آزمایشی نیست! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بخوانیم.

آپدیت اندروید 8 گلکسی نوت 8

آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸

همانطور که در اسکرین شات ادامه دار بالا می بینید، گلکسی نوت ۸ به شماره مدل SM-N950F (نسخه جهانی با چیپست اگزینوس ۸۸۹۵) به اندروید ۸ آپدیت شده است. علاوه بر آپدیت شدن نسخه سیستم عامل این دستگاه شاهد آپدیت نسخه رابط کاربری سامسونگ نیز هستیم. همانطور که می بینید سامسونگ اکسپرینس ۹ برای گلکسی نوت ۸ دیده می شود.

از نظر وصله امنیتی نیز باید گفت که آپدیت اندروید ۸ گلکسی نوت ۸ جدیدترین وصله امنیتی یعنی وصله امینیتی ماه مارس همراه آپدیت مذکور ارایه شده است. این آپدیت هنوز به صورت گسترده عرضه نشده است اما همانطور که می دانید، آپدیت نهایی پیش از اینکه به دست عموم کاربران برسد، برای کاربرانی که در این مدت در برنامه آپدیت آزمایشی شرکت کردند و مشکلات را گزارش کردند عرضه می شود تا به نوعی تقدیر و در عمل نوعی باگ یابی نهایی انجام شود (!).

شما گلکسی نوت ۸ دارید؟ آیا آپدیت اندروید ۸ برای شما عرضه شده است؟