تکنولوژیک نیوز

رویت باگ iOS 11 در تبلیغ خود اپل

تبلیغ جدید آیفون اپل منتشر شد و اگر تصمیم دارید در حین اجرای این تبلیغ پلک بزنید، مطمئن باشید که یک باگ انیمیشنی خفن را از دست خواهید داد. در پایان این تیزر، زمانیکه برای شخص اسمسی ارسال می شود، کادری که در پس زمینه مسیج ظاهر می شود، کوچک است و نوشته از آن بیرون میزند. شاید این موضوع، در ظاهر خیلی جزئی به نظر آید اما واقعیت اینست که در چنین آگهی نمایش باگی از iOS 11 کمی مضحک است.

بنجامین مایو، نویسنده وب سایت ۹to5Mac اولین بار به باگ موجود در تبلیغ اشاره کرد و عنوان کرد که این تنها یکی از مشکلات بی شمار iOS 11 است. ایراداتی مانند مشکل عجیب پوسته در برنامه موزیک، متن های نامنظم در فروشگاه اپل، مشکلات چرخش گوشی و… . همه این مشکلات به راحتی قابل حل اند، چرا که بخشی از مشکلات امنیتی به حساب نمی آیند. اما این موضوع که نسخه ها متفاوت iOS از نسل های قبل این باگ ها را با خود به نسل بعد منتقل می کنند، شاید برای کاربران گوشی های آیفون کمی خسته کننده به نظر آید.

طبق گزارشات منتشر شده، نشانه هایی وجود دارد که اپل در نهایت قصد دارد در iOS 12 نهایت تمرکز خود را بر اصلاح این قابلیت ها و عملکر آنها داشته باشد. اپل قصد دارد با ریشه یابی باگ ها از نرم افزار آنها را اصلاح کند و این یعنی می توانیم امیدوار باشیم که باگ های شرمنده کننده کمتری را در نسخه های جدید iOS شاهد خواهیم بود. iOS 12 طبق انتظار در ماه ژوئن (اواخر خرداد ماه) عرضه خواهد شد.