تکنولوژیک نیوز

مقاومت بیشتر گلکسی اس ۹ از گلکسی اس ۸ و آیفون X

تست سقوط های متفاوتی را از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ در ترنجی دیده ایم اما این دستگاه ها توسط یک مرجع واحد با نسل قبل خود یفتی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸+ یا دیگر رقبا مثل آیفون X مقایسه نشده اند! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا میزان مقاومت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ را با دستگاه های مذکور مقایسه کنیم.

در ابتدای ویدیو توضیحات جالبی داره پیشرفت تلفن های هوشمند و شکننده تر شدن آن ها ارائه می شود و شعار سامسونگ به چالش کشیده می شود. سامسونگ چند سالی هست که شعار جالبی دارد و آن این است: “کاری را که نمی توانی، انجام بده!” خب حال می خواهیم بدانیم آیا سامسونگ کاری را که نمی تواند را می تواند انجام دهد؟ می تواند موبایلی مقاوم تر تولید کند؟

این تست مقاومت که توسط Square trade انجام شده بود به نکات جالبی اشاره کرد. پیش از ادامه برای یادآوری باید بگوییم که سامسونگ در گلکسی اس ۹ از شیشه گوریلا گلس ۵ که ۲۰ درصد ضخامت بیشتری دارد بهتره برده تا نمایشگر infinity display مقاوم تری را ارائه کند. حال این موضوع واقعا اثر کرده اما در سقوط اول همچنان شاهد شکستن گلکسی اس ۹ و اس ۹+ هستیم!

همچنین استفاده از آلومینیوم مقاوم تر سری ۷۰۰۰ به این دستگاه کمک می کند تا در مقابل خم شدن بیشتر مقاومت کند! نتایج تست مقاومت گلکسی اس ۹ در Square trade به شرح زیر است:

تست مقاومت گلکسی اس 9 در Square Trade

تست مقاومت گلکسی اس ۹ در Square Trade

نظر شما چیست؟ پیشرفت بسیار کم اما قابل ذکر مقاومت گلکسی اس ۹ نسبت به نسل قبل را چطور می دانید؟ همچنان پرچمدارهای ۲۰۱۸ سامسونگ جز پرریسک ترین موبایل ها برای خریدن هستند، مثل اکثر موبایل های شیشه ای دیگر که این روزها تولید می شوند!