تکنولوژیک نیوز

معرفی نسخه پورشه دیزاین هواوی P20

تنها ۲ روز به معرفی پرچمداران جدید هواوی، یعنی گوشی های سری P20 زمان باقی مانده است و هر لحظه اخبار جدیدی پیرامون این گوشی های شنیده می شود؛ از تبلیغات هواوی در جلوی فروشگاه های اپل و سامسونگ تا دوربین های دوگانه و سه گانه نسخه های مختلف این گوشی. تا امروز پیش بینی می شود که خانواده پی۲۰ دارای سه مدل گوشی باشد، نسخه استاندارد، نسخه پرو و لایت. اما حالا شنیده می شود که گوشی لوکس چهارمی هم در راه است.

طبق اخباری که پیش تر منتشر شده بود، نسخه پی۲۰ پرو با دوربین ۳ گانه با ۹۰۰ یورو قیمت گرانقیمت ترین محصول هواوی در رویداد بزرگ ۷ فروردین می باشد. نسخه استاندارد این گوشی هم با دوربین دوگانه و مشخصات سبک تری در مقایسه با ۶۸۰ یورو قیمت خواهد داشت. نسخه لایت که به نظر میرسد از نظر مشخصات شبیه به گوشی آینده سری نووا، یعنی Nove 3e باشد، هنوز به طور دقیق مشخص نیست که در این مراسم رونمایی خواهد شد یا خیر، اما در توئیتی که هواوی دیروز در صفحه توئیتر خود منتشر کرده است، به نظر میرسد که نسخه پورشه دیزاین این گوشی هم در راه باشد.

هواوی در حساب توئیتر خود اعلام کرده است که در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین) ترکیبی از لوکس بودن و تکنولوژی را مشاهده خواهید کرد. هواوی گفته است که “تلاش برای رسیدن به کمال با برند ماندگار پورشه دیزان ادامه دارد. آینده لوکس بودن با آینده تکنولوژی در ۲۷ مارس یکدیگر را ملاقات خواهند کرد.”

از آنجاییکه تاریخ مورد نظر با زمان معرفی گوشی های سری پی۲۰ مطابقت دارد، می توان حدس زد که این خانواده یک عضو لوکس هم در میان خود دارد. حالا باید تنها ۲ روز صبر کرد و دید که این گوشی تجملاتی چه مشخصات و چه قیمتی خواهد داشت.