تکنولوژیک نیوز

انتشار ظرفیت باتری گلکسی J8 و گلکسی J8 پلاس

کمی قبل از معرفی گوشی‌های گلکسی S9 یکی از آژانس‌های برزیلی ظرفیت باتری این دو پرچمدار را فاش کرده بود. این نهاد اخیرا نیز با انتشار یک تصویر، ظرفیت باتری گوشی‌های میان‌رده گلکسی J8 و گلکسی J8 پلاس را نیز مشخص کرده است.

این دو دیوایس که با شماره مدل SM-J800 و SM-J805 شناسایی می‌شوند، پیش از این در بنچمارک‌های مختلفی ظاهر شده‌اند. مطابق اطلاعات قبلی، گلکسی J8 به تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ مجهز شده و نسخه پلاس آن از تراشه جدید اگزینوس ۷۸۸۵ بهره‌مند خواهد بود. سامسونگ در کنار قدرت سخت‌افزاری معقول و کنترل فرکانس هسته‌ها، بیش از همه چیز به مصرف انرژی و بهره‌وری تراشه‌های این دو دستگاه توجه کرده است.

آن‌طور که این نهاد برزیلی اعلام کرده، سردمداران سری J به ترتیب باتری‌های ۳۰۰۰ و ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهند داشت که مشابه ظرفیت‌های اعمال شده برای باتری کهکشانی‌های جدید سری S است. توان کاری این دو باتری نیز به ترتیب ۱۱.۵۵ و ۱۳.۴۸ وات‌ساعت است. حالا که سامسونگ گوشی‌های گلکسی S9 را عرضه کرده، این امکان برای کره‌ای‌ها فراهم شده که تمرکز بیشتری بر روی گوشی‌های رده‌پایین و میان‌رده خود داشته باشند. ظاهرا به جز این دو هندست، سامسونگ عرضه گوشی‌های دیگری از سری J را نیز در دستور کار خود قرار داده است.